موسسه حقوقی کامران میزرایی - موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق قبول وکالت به صورت تیمی و تخصصی قبول وکالت در دعاوی حقوقی(خانواده ،ملکی،امور شهرداری،ارث،تجاری)دعاوی کیفری،دادگاه انقلاب مالیاتی و اصل 49
اسد علی امرایی موسسه حقوقی کامران میزرایی - موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق قبول وکالت به صورت تیمی و تخصصی قبول وکالت در دعاوی حقوقی(خانواده ،ملکی،امور شهرداری،ارث،تجاری)دعاوی کیفری،دادگاه انقلاب مالیاتی و اصل 49
دکتر فرود امیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز و عضو هیات علمی دانشگاه، قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (خانواده،تجاری،ثبتی،ملکی،چک،...) و کیفری
سیدجلال میرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی پذیرش کلیه دعاوی  حقوقی ، کیفری ، خانواده دیوان عدالت اداری دادگاه انقلاب و دادگاه نظامی
دکتر سهیل طاهری وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز  و استاد دانشگاه
مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری
حمیدرضا کاکاوند وکیل پایه یک دادگستری ومشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز 12 سال سابقه وکالت و 10 سال وکالت تخصصی  بانک صادرات و متخصص در دعاوی بانکی و موسسات مالی و اعتباری انجام دعاوی حقوقی به صورت گروهی در کلیه زمینه های حقوقی، ثبتی ، کیفری و خانوادگی
آیلین محمدی رفیع وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی کانون وکلا دادگستری مرکز
محمد رضا مهرجو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز و دانشجوی دکتری حقوق خصوصی
اسدعلی امرایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای مرکز
سرور ثانی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز
حسین احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز
علی رمضانزاده  وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز ،بیست سال سابقه کار قضایی و وکالت ،داشتن تجارب و تخصص در امور ملکی و اراضی و نیز مطالبات

جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره09128304909 در تماس باشید.

صدور بیش از 12 هزار سند مالکیت تک برگ در سال 95

ارسالی توسط وکالت آنلاین وکیل پایه یک دادگستری
صدور بیش از 12 هزار سند مالکیت تک برگ در سال 95

نادری گفت: در ادامه طرح کاداستر و خروج از ثبت سنتی و حرکت به سوی ثبت نوین در سال ۹۵ تعداد ۱۲ هزار و ۳۹۲ برگ اسناد مالکیت کاداستری صادر و تحویل اشخاص حقیقی وحقوقی شده است.

 نادری گفت: در ادامه طرح کاداستر و خروج از ثبت سنتی و حرکت به سوی ثبت نوین در سال ۹۵ تعداد ۱۲ هزار و ۳۹۲ برگ اسناد مالکیت کاداستری صادر و تحویل اشخاص حقیقی وحقوقی شده است.

علی خان نادریعلی‌خان نادری رئیس ثبت اسناد و املاک شهرستان بجنورد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان عملکرد سال ۱۳۹۵ اداره ثبت استناد این شهرستان را تشریح کرد.

وی گفت: در دوازده ماهه سال ۹۵ مبلغ ۱۴۵. ۴۳۲. ۷۲۷. ۵۰۷ ریال مطالبات بانک‌ها توسط اجرای ثبت شهرستان وصول گردیده است که از مبلغ فوق مبلغ ۳۴. ۸۴۱. ۲۱۹. ۵۲۰ ریال مربوط به بانکهای دولتی ومبلغ ۱۱۰. ۵۹۱. ۵۰۷. ۹۸۷ ریال مربوط به بانک‌ها وموسسات مالی واعتباری خصوصی است.

این مقام قضایی بیان کرد: در سال ۱۳۹۵ تعداد ۱۱۹۸ فقره پرونده مکانیزه درشعبه اجرا، اعم ازمهریه وچک و... تشکیل شده و تعداد ۵۶۳ فقره پرونده مختومه گردیده است.

نادری ادامه داد: میزان ۳۸. ۵۲۳. ۷۵۳. ۹۵۷ ریال دریافتی کل سپرده‌ای اشخاص و سپرده‌ای اجرائی درسال ۹۵ بوده است.

وی گفت: تعداد ۴۰۰۵ واقعه ازدواج و تعداد ۷۵۸ واقعه طلاق در ۱۱ دفتر رسمی ازدواج وطلاق در بجنورد ثبت گردیده است و تعداد ۷۲ هزار و ۴۹۱ مورد جمع کل معاملات اعم از معاملات قطعی منقول وغیر منقول و غیره در ۲۵ دفتر اسناد رسمی در سطح شهرستان نیز به ثبت رسیده است.

مدیرثبت اسناد املاک شهرستان بجنورد اظهار کرد: در ادامه طرح کاداستر وخروج از ثبت سنتی وحرکت به سوی ثبت نوین در سال ۹۵ تعداد ۱۲ هزار و ۳۹۲ برگ اسناد مالکیت کاداستری صادر و تحویل اشخاص حقیقی وحقوقی شده است.

وی ادامه داد: در سال ۹۵ با تعاملات صورت پذیرفته با اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان توانسته ایم تعداد ۱۲۲ فقره سند مالکیت موقوفه اعم از بقاع متبرکه، مساجد و... را ثبت و صادر کنیم.

نادری گفت: در اجرای صدور اسناد مالکیت دولتی نیز تعداد ۲۹۵ فقره سند مالکیت به نام دولت جمهموری اسلامی ایران و به نمایندگی و بهره برداری دستگاه‌های اجرایی صادر وتسلیم شده است.

رئیس ثبت اسناد واملاک بجنورد در خصوص قانون تعیین تکلیف اراضی وساختمان‌های فاقد سند رسمی نیز عنوان کرد: از ابتدای اجرای این قانون ازسال ۹۱ تعداد ۱۱ هزار و ۳۵ مورد ثبت نام تقاضای صدور اسناد مالکیت داشته ایم که از این مقدار تعداد ۵۰۵ مورد زمین‌های مزروعی و تعداد ۶۰ مورد باغ و ۱۰ هزارو ۴۷۰ مورد ساختمان در سایت مربوطه ثبت گردیده و مدارک آنان نیز از طریق پست وصول و درجریان رسیدگی می‌باشد که از مجموع ثبت نام‌های فوق الذکر تعداد ۹ هزار و ۱۰۲ مورد منجر به صدور رای هیات قانون تعیین تکلیف شده است.

وی همچنین افزود: دراجرای قانون ساماندهی تولید وعرضه مسکن ازمجموع ۲۲۰۷ پرونده موجود، تعداد ۱۴۵۱ پرونده منجر به صدور رای هیات قانون مذکور شده است و از این تعداد، ۵۸۹ مورد منجر به صدور اسناد مالکیت گردیده است که تحویل و تسلیم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شده است.

این مقام قضایی در خصوص آخرین وضعیت تشکیل پروندهای ثبتی الکترونیکی و اسکن پرونده‌های ثبتی تصریح کرد: با عنایت به تلاش‌های اداره کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان شمالی پرونده‌های واحد ثبتی بجنورد توسط شرکت برنده مناقصه اسکن شده است که با اتمام این پروژه، پس ازبررسی، پرونده‌ها بصورت الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی درپایان از زحمات وتلاش‌های اداره کل محترم ثبت اسنادواملاک خراسان شمالی ومساعدت‌های صورت پذیرفته در موضوع اسکن پرونده‌های ثبتی تقدیر وتشکر کرده و ابراز امیداواری کرد با رویکردی که اداره کل در بحث نیروی انسانی و مرتفع کردن مشکلات در دست اقدام دارد بتوان امور ثبتی را سرعت و دقت بالاتری نسبت به گذشته انجام داد و بتوان انگیزه ورغبت را در بین پرسنل تقویت کرد.

منبع : خبرگزاری میزان

برچسب ها:
مطالب مرتبط

تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

نام نویسنده
تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

ادامه مطلب ...

مهریه و وراثت در نکاح موقت

نام نویسنده
مهریه و وراثت در نکاح موقت

مهریه و وراثت در نکاح موقت

ادامه مطلب ...
مشاهده کلیه مطالب مرتبط
0 دیدگاه

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

هجده - = 1