موسسه حقوقی کامران میزرایی - موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق قبول وکالت به صورت تیمی و تخصصی قبول وکالت در دعاوی حقوقی(خانواده ،ملکی،امور شهرداری،ارث،تجاری)دعاوی کیفری،دادگاه انقلاب مالیاتی و اصل 49
اسد علی امرایی موسسه حقوقی کامران میزرایی - موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق قبول وکالت به صورت تیمی و تخصصی قبول وکالت در دعاوی حقوقی(خانواده ،ملکی،امور شهرداری،ارث،تجاری)دعاوی کیفری،دادگاه انقلاب مالیاتی و اصل 49
دکتر فرود امیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز و عضو هیات علمی دانشگاه، قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (خانواده،تجاری،ثبتی،ملکی،چک،...) و کیفری
سیدجلال میرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی پذیرش کلیه دعاوی  حقوقی ، کیفری ، خانواده دیوان عدالت اداری دادگاه انقلاب و دادگاه نظامی
دکتر سهیل طاهری وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز  و استاد دانشگاه
مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری
حمیدرضا کاکاوند وکیل پایه یک دادگستری ومشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز 12 سال سابقه وکالت و 10 سال وکالت تخصصی  بانک صادرات و متخصص در دعاوی بانکی و موسسات مالی و اعتباری انجام دعاوی حقوقی به صورت گروهی در کلیه زمینه های حقوقی، ثبتی ، کیفری و خانوادگی
مرتضی دستوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری متخصص در امور بازار سرمایه و وکالت در هرگونه اختلافات سهام در بازار سرمایه ،وکالت در هیات داوری ماده 36 بازار سرمایه و وکالت در اختلاف خرید سهام شرکت های اجرای اصل 44 قانون اساسی
محمد رضا مهرجو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز و دانشجوی دکتری حقوق خصوصی
موسسه حقوقی کامران میرزایی و همکاران (موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق) قبول وکالت در  دعاوی حقوقی -کیفری- خانواده-ارث -ملکی و اصل 49
طیبه برزگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز ،با بیش از 10 سال سابقه کار و وکیل بانکها و موسسات مالی و اعتباری و وکیل شرکتهای خصوصی
علی جاوید وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی و عضو هیئت علمی دانشگاه
حسین احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز

جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره09128304909 در تماس باشید.

تعرض به اراضی ملی در مازندران به صفر رسیده است

ارسالی توسط وکالت آنلاین وکیل پایه یک دادگستری
تعرض به اراضی ملی در مازندران به صفر رسیده است

اولین جلسه پیشگیری از وقوع جرم استان در سال 96، با حضور اعضای این شورا در دادگستری کل استان مازندران برگزار شد.

اولین جلسه پیشگیری از وقوع جرم استان در سال 96، با حضور اعضای این شورا در دادگستری کل استان مازندران برگزار شد.

 حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تقوی فرد رییس کل دادگستری استان در این جلسه اهمیت پیشگیری از وقوع جرائم را مهم دانست و گفت: تاکید ما این است که مدیران استان نیز این موضوع را به طور ویژه مورد توجه قرار دهند.

وی جرائم امروز جامعه را ناشی از ناهنجاری های اجتماعی عنوان کرد و افزود: در حال حاضر درصد قابل توجهی از ازدواج ها منجر به طلاق می‌شود که نشان می دهد برخی خانواده ها با ناهنجاری های خانوادگی روبرو هستند و راه اندازی و فعالیت مراکز مشاوره می تواند در راستای حل این مشکل موثر باشد.

این مقام قضایی در ادامه با تاکید بر اجرای صحیح و نظارت بر اجرای سند نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان (نماد) اظهار کرد: باید با تشکیل کارگروهی تخصصی، این طرح به بهترین شکل ممکن مورد توجه قرار گیرد.

تقوی فرد با اشاره به اقدامات انجام گرفته در حوزه پیشگیری دادگستری مازندران، تصریح کرد: با اقدامات دقیق و جدی انجام گرفته در دادگستری استان، جمعیتی بالغ بر دو هزار نفر از مددجویان زندان های مازندران کاسته شده است.

وی همچنین ادامه داد: با اقدامات پیشگیرانه انجام گرفته، امروز در سراسر مازندران هیچ اراذل و اوباشی وجود ندارد که بتواند عرض اندام کند که تحقق آن حاصل نگاه جدی پیشگیرانه دادستان های حوزه های قضایی استان بوده است.

رییس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه تعرض به اراضی ملی در استان مازندران به صفر رسیده است، خاطرنشان کرد: این مهم نتیجه نگرش پیشگیرانه دستگاه قضایی و در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی ایران بی‌سابقه بوده است.

تقوی فرد خاطرنشان کرد: در حال حاضر نگاه پیشگیرانه نسبت به جرائم در استان مازندران از روند مطلوبی برخوردار است و ان شاء‌الله با همکاری دستگاه های ذیربط وضعیت بهتری را نیز در این بخش شاهد باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی موسوی نیز در این جلسه با اشاره به برنامه های سال 96 معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران، پیگیری برنامه عمل پیشگیری از خشونت و پیگیری اجرای آیین نامه مراقبت بعد از خروج معتادان را از جمله این برنامه‌ها برشمرد.

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران همچنین پیگیری اجرای شیوه نامه اداره مراکز مشاوره خانواده در استان و هماهنگی و مشارکت در نهادینه سازی آموزش های پیش از ازدواج را از جمله برخی برنامه‌های فرهنگی معاونت اجتماعی دادگستری مازندران عنوان کرد و افزود: اقدامات متعددی نیز از سوی این معاونت در حوزه‌های امنیتی - انتظامی، قضایی، مردمی، اطلاع رسانی و برنامه ریزی انجام شده است.

موسوی ادامه داد: در سال گذشته دستگاه های مرتبط با بحث پیشگیری از جمله نیروی انتظامی، بهزیستی و سازمان تبلیغات همکاری خوبی با دادگستری مازندران داشتند که ان شاء الله این همکاری در سال جاری با قدرت و جدیت بیشتری ادامه یابد.

این مقام قضایی همچنین با اشاره به راه اندازی مراکز مشاوره در برخی حوزه های قضایی استان مازندران، افزود: درصد بسیار مطلوبی از پرونده های وارده در استان به مراکز مشاوره ارجاع و بیش از 100 فقره پرونده طی این مدت کوتاه در مراکز مشاوره منجر به سازش شده است.

موسوی در خصوص طرح نماد نیز اظهار کرد: در سند نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان، اهداف و چارچوب، روش شناسی و تعهدات دستگاه‌های مختلف به طور دقیق مشخص شده که باید توجه ویژه‌ای به آن لحاظ شود.

وی بر لزوم ساماندهی سواحل دریا در سراسر استان مازندران نیز تاکید و خاطرنشان کرد: با توجه به گردشگر پذیر بودن استان باید ساماندهی طرح‌های دریا در حوزه‌های مختلف از جمله عفاف و حجاب مد نظر دستگاه های مرتبط قرار گیرد.

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط

تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

نام نویسنده
تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

ادامه مطلب ...

مهریه و وراثت در نکاح موقت

نام نویسنده
مهریه و وراثت در نکاح موقت

مهریه و وراثت در نکاح موقت

ادامه مطلب ...
مشاهده کلیه مطالب مرتبط
0 دیدگاه

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

- چهار = 11