وب سایت موسی ذبحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز
شیرزاد حیدری شهباز وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز
مینا حاج کاظمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز
محمد فلاح ارزفونی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مازندران
دکتر ابوالفضل احمدزاده ،دکتری فقه و حقوق اسلامی ،پژوهشگر فقه اسلامی
سید مجید روحانی اصفهانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و خانوادگی مشاور دعاوی و اختلافات حقوقی ملکی ، بانکی ، تجاری ، شرکتی و انحصار وراثت
حسین حاجی پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضائیه
احمد حیدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره09128304909 در تماس باشید.

مشاوره با وکیل، پرسش و پاسخ با وکیل، مشاوره با وکیل با تجریه، پرسش و پاسخ با وکلا، مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

+سوال حقوقی خود را مطرح نمایید

1سوال

با سلام و خسته نباشید من از تاریخ 1 شهریور 89 در شرکت نرم افزاری با سمت گرافیس استخدام شدم. عیدی و سنوات من تا عید به چه صورت محاسبه میشود؟ آیا نصف حقوق دریافتی بمن عیدی تعلق خواهد گرفت؟ و اگر من تا تاریخ اول آذر ماه 90 بخواهم اینجا باشم باز هم عیدی سال 90 به من تعلق میگیرد؟ چه میزان؟ ممنون میشم جوابمو بدبن، عجله دارم. ممنونم

2پاسخ

با درود در پاسخ به پرسش نخست گفتنی است مطابق "ماده 24 قانون کار" مصوب 1368کارفرما مکلف است برای هر سال سابقه ، اعم از متوالی یا متناوب بر اساس آخرین حقوق، مبلغی معادل یک ماه حقوق به عنوان مزایای پایان کار یا "حق سنوات" به کارگر پرداخت نماید.بنابراین شما به جهت اینکه بیش از یکسال هم کار کرده اید مستحق دریافت حق سنوات می باشید. اما در خصوص پرسش دوم اگر تا آخر آذرماه امسال کار کنید مستحق عیدی نخواهید بود برای دریافت" عیدی" باید تا آخر سال فعالیت نمایید..میزان عیدی هم بر اساس ماده واحده مجلس شورای اسلامی تعیین می گردد. پیروز باشید. ...

مشاهده کلیه سوالات مرتبط با مشاوره حقوقی با وکیل با کد رهگیری 2143617
برچسب ها:
سوالات مرتبط
1سوال

سلام .برادرم در شهر دیگری سکونت داشته و برای من یک زمین در آنشهر خریداری نمود که پ پولهای زمین را بمرور زمان و با توجه به اعتمادی که باو داشتم به وی ارسال میکردم و ایشان در قبال خرید زمینتفویض اختیار از طریق دفتر خانه بمن دادندکه کلیه امور مربوط به خرید و فروش زمین در ان قید شده و قرار شد وقتی دور هم بودیم قولنامه ای هم تنظیم شود ولی ایشان به خارج از کشور مهاجرت نموده و با توجه باینکه وکالت فروش و خرید به همسرش داده بود قرار شد یک قولنامه دستی نوشته و با حضور شاهدها که برادر و خواهرهای ما هم هستند امضا شود و قراردادی تنظیم و همسر ایشان بعنوان وکیل تام امضا و انگشت زدند وذکر شد ثمن معامله بطور کامل پرداخت شده است...و 3 نفر هم برادر و برادر زاده ما و برادر خانم من هم بعنوان شاهد امضا .کردند. و شماره وکالت نامه ایشان نیز در قرارداد ثبت شد که ثابت شود اختیار کامل داشته اند ...آیا برادر من می توانند ادعایی داشته باشند و در خصوص دریافت پول، قرار داد را زیر سوال ببرند؟ چون پرداخت پول در حدود 5 سال و بمرور صورت گرفته ولی در قرار داد ذکر شده کلیه ثمن معامله پرداخت شده است...با تشکر فراوان

2پاسخ

با سلام همین که برادر شمادر رابطه با آن زمین به شما وکالت داده کفایت می کرد به شرطی که ...

مشاهده پاسخ کامل