عباس عباسی کشکولی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری
رامین مهرآسا وکیل پایه یک دادگستری و  مشاور حقوقی
حمید رضا کاکاوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با 12 سال سابقه وکالت و هفت سال انجام امور تخصصی وکالت بانک صادرات و متخصص در دعاوی مربوط به امور بانکی و موسسات مالی و اعتباری
محمدرضا صادقی نیای رودسری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز
ارکان درستکار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری کردستان
وحید رجا وکیل پایه یک  دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز
هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز<br>
متخصص در دعاوی حقوقی ،دعاوی کیفری ،دعاوی خانوادگی،طلاق ،دعاوی گمرکی
حسین مزاجی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری منطقه اصفهان

جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره09128304909 در تماس باشید.

مشاوره با وکیل، پرسش و پاسخ با وکیل، مشاوره با وکیل با تجریه، پرسش و پاسخ با وکلا، مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

+سوال حقوقی خود را مطرح نمایید

1سوال

سلام اقای خسروی خیلی متشکرم که پاسخ سوالمو دادین فقط خواستم بگم برای من 60 ضربه شلاقه برده بودن و3ماه حبس وجای بدل از حبسم 700 هزار جریمه حالا خواستم ببینم برای نظام برم ایا من سوءپیشینه دارم یاخیر ببخشید که این موضوع رو دوباره بازگو نمودم خواستم مطلبو صریحتر بیان کرده باشم مچکرم .

2پاسخ

دوست عزیز/اولا من منظور شما را از اینکه برای نظام بروید یا خیر نفهمیدم !مقصودتان را روشن کنید قصد استخدام در ارتش و یا سایر نیرو های نظامی را دارید ؟اگر قصد شما استخدام است یادآوری چند نکته ضروری است . معمولا ادارات دولتی و نیروهای نظامی در شرایط استخدامی خود می نویسند .عدم سو پیشینه کیفری /محکومیت به هر جرم و یا مجازات سو پیشینه تلقی نمی شود بلکه برخی جرایم و مجازات ها جز سو پیشینه است برای روشن شدن موضوع ناچاریم به مقررات مربوطه رجوع نماییم .1-قانون تعریف محکومیت های موثر در قوانین جزایی مصوب 1366و 2-ماده 62 مکرر قانون مجازات اسلامی /که با جمع این دو قانون باید اظهار نظر نمود /با ملاحظه دو قانون /نوع مجازات شما از موارد محرومیت شما از حقوق اجتماعی نیست /منظور از حقوق اجتماعی آنچه به شما ربط دارد استخدام در بخش دولتی است که با توجه به مجازات شما مطابق ماده 62 مکرر قانون مجازات اسلامی شما از این حق محروم نشده اید اما اگر اداره یا سازمانی موانعی تراشید بایستی با توجیه مورد توسط اداره حقوقی و تلاش به خواسته خود برسید بنده اصول را به شما گفتم جا انداختن آن در ادارات مورد نظر شما کا رخودتان است برای بهتر فهمیدن مورد میتوانید به یک وکیل مجرب مراجعه نمایید موفق باشید ...

مشاهده کلیه سوالات مرتبط با مشاوره حقوقی با وکیل با کد رهگیری 8154229
برچسب ها:
سوالات مرتبط
1سوال

سلام .برادرم در شهر دیگری سکونت داشته و برای من یک زمین در آنشهر خریداری نمود که پ پولهای زمین را بمرور زمان و با توجه به اعتمادی که باو داشتم به وی ارسال میکردم و ایشان در قبال خرید زمینتفویض اختیار از طریق دفتر خانه بمن دادندکه کلیه امور مربوط به خرید و فروش زمین در ان قید شده و قرار شد وقتی دور هم بودیم قولنامه ای هم تنظیم شود ولی ایشان به خارج از کشور مهاجرت نموده و با توجه باینکه وکالت فروش و خرید به همسرش داده بود قرار شد یک قولنامه دستی نوشته و با حضور شاهدها که برادر و خواهرهای ما هم هستند امضا شود و قراردادی تنظیم و همسر ایشان بعنوان وکیل تام امضا و انگشت زدند وذکر شد ثمن معامله بطور کامل پرداخت شده است...و 3 نفر هم برادر و برادر زاده ما و برادر خانم من هم بعنوان شاهد امضا .کردند. و شماره وکالت نامه ایشان نیز در قرارداد ثبت شد که ثابت شود اختیار کامل داشته اند ...آیا برادر من می توانند ادعایی داشته باشند و در خصوص دریافت پول، قرار داد را زیر سوال ببرند؟ چون پرداخت پول در حدود 5 سال و بمرور صورت گرفته ولی در قرار داد ذکر شده کلیه ثمن معامله پرداخت شده است...با تشکر فراوان

2پاسخ

با سلام همین که برادر شمادر رابطه با آن زمین به شما وکالت داده کفایت می کرد به شرطی که ...

مشاهده پاسخ کامل