لیست بهترین وکلای دعاوی شرکت نفتی بین المللی علیه دولت ایران

لیست-بهترین-وکلای-دعاوی-شرکت-نفتی-بین-المللی-علیه-دولت-ایران

دعاوی شرکت نفت بین المللی علیه دولت

در گونه‌ای از دعاوی نفتی بین المللی، دولت یک‌طرف دعوی و شرکت بین المللی نفتی طرف دیگر دعوی است. در قراردادهای همکاری که بین دولت‌ها و شرکت‌های نفتی بین المللی منعقد می‌شوند، شرایط و قوانینی وجود دارند که چنان چه دولت به آن‌ها پایبند نبوده و شروع به تغییر در شروط کند، شرکت نفت بین المللی می‌تواند علیه دولت به کمک بهترین وکلای دعاوی شرکت نفت بین المللی علیه دولت شکایت کند.

معرفی بهترین وکلای دعاوی شرکت نفت بین المللی علیه دولت

در دعاوی شرکت نفت بین المللی و دولت، وکلا باید هم با توجه به مقررات داخلی و هم مقررات بین المللی اقدام به پذیرش پرونده و رسیدگی به دعوی نمایند. وکیل باید بتواند از موکل خود در دادگاه و در مقابل دولت و قاضی بهترین دفاع را داشته باشد و نگذارد به شرکت ضرر مالی وارد شود.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای دعاوی شرکت نفت بین المللی علیه دولت

شناسه : 652

آیا درصورتی‌که دولت اقدام به ملی سازی سرمایه‌گذاری در شرکت‌های نفتی و سلب مالکیت از آن‌ها نماید، شرکت‌های نفت بین المللی می‌توانند اقدام به شکایت کنند؟

بله در هنگامی‌که دولت اقدام به تغییر شروط قرارداد، سلب مالکیت از شرکت‌های نفت بین المللی و ملی سازی سرمایه‌گذاری نماید، شرکت‌های بین المللی می‌توانند علیه دولت طرح دعوی کنند.

اختلافات بین دولت و شرکت نفت بین المللی بر سر چه قراردادهایی می‌تواند باشد؟

قراردادهای مشارکت در تولید، ارائه خدمات، معاهدات دوجانبه سرمایه‌گذاری و قراردادهای دیگر حوزه نفت و گاز که در آن‌ها ممکن است بین دولت و شرکت بین المللی اختلاف به وجود بیاید.

آیا در قراردادهایی که مابین پیمانکاران اصلی و فرعی منعقد می‌شوند نیز شرکت نفت بین المللی می‌تواند علیه دولت شکایت کند؟

بله حتی در قراردادهایی که مابین پیمانکاران اصلی و فرعی منعقد می‌شوند نیز می‌توان در صورت بروز اختلاف، با کمک بهترین وکلای دعاوی شرکت نفت بین المللی علیه دولت، اقدامات قانونی لازم را انجام داد.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.