جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره 09169944414 در تماس باشید.

طرح-اصلاح-قانون-انتخابات-شوراهای-اسلامی-دارای-ایراداتی-است

سخنگوى شوراى نگهبان با بیان این که طرح اصلاح موادی از انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران" href="/tags/23593/قانون-تشکیلات،-وظایف-و-انتخابات-شوراهای-اسلامی-کشور-و-انتخاب-شهرداران/" class="link">قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران داراى ایراداتى است، گفت: «طرح استفساریه تبصره (4) ماده (52) قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی (اعاده شده از شورای نگهبان) داراى ایراد شناخته شد.»

عباسعلى کدخدایى در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه امروز شوراى نگهبان در خصوص «طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران» گفت: در این طرح مواد زیادى از قانون را اصلاح کرده‌اند و نسبت به برخى از این اصلاحات ایراداتى وارد شد. این ایرادات اعلام خواهد شد.

این عضو حقوقدان شوراى نگهبان در ادامه خبر داد: «طرح استفساریه تبصره (4) ماده (52) قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی (اعاده شده از شورای نگهبان هم یک ایراد داشت.

کدخدایى متذکر شد: اصلاحیه اساسنامه «شرکت‌های آب منطقه‌ای همدان،‌ لرستان، ایلام، مرکزی، خراسان شمالی، اردبیل، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، بوشهر، سمنان، قم، چهارمحال و بختیاری، زنجان، کردستان، قزوین و خراسان جنوبی»‌ فاقد ایراد شناخته شد.