موسسه حقوقی کامران میزرایی - موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق قبول وکالت به صورت تیمی و تخصصی قبول وکالت در دعاوی حقوقی(خانواده ،ملکی،امور شهرداری،ارث،تجاری)دعاوی کیفری،دادگاه انقلاب مالیاتی و اصل 49
اسد علی امرایی موسسه حقوقی کامران میزرایی - موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق قبول وکالت به صورت تیمی و تخصصی قبول وکالت در دعاوی حقوقی(خانواده ،ملکی،امور شهرداری،ارث،تجاری)دعاوی کیفری،دادگاه انقلاب مالیاتی و اصل 49
دکتر فرود امیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز و عضو هیات علمی دانشگاه، قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (خانواده،تجاری،ثبتی،ملکی،چک،...) و کیفری
سیدجلال میرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی پذیرش کلیه دعاوی  حقوقی ، کیفری ، خانواده دیوان عدالت اداری دادگاه انقلاب و دادگاه نظامی
دکتر سهیل طاهری وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز  و استاد دانشگاه
مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری
حمیدرضا کاکاوند وکیل پایه یک دادگستری ومشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز 12 سال سابقه وکالت و 10 سال وکالت تخصصی  بانک صادرات و متخصص در دعاوی بانکی و موسسات مالی و اعتباری انجام دعاوی حقوقی به صورت گروهی در کلیه زمینه های حقوقی، ثبتی ، کیفری و خانوادگی
موسسه حقوقی کامران میرزایی و همکاران (موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق) قبول وکالت در  دعاوی حقوقی -کیفری- خانواده-ارث -ملکی و اصل 49
میثم مهدوی وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی ارث و تقسیم ترکه و دعاوی تجاری قراردادها
فرشته مشتاقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تخصص در امور دیوان عدالت اداری
علی جاوید وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی و عضو هیئت علمی دانشگاه
علی رمضانزاده  وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز ،بیست سال سابقه کار قضایی و وکالت ،داشتن تجارب و تخصص در امور ملکی و اراضی و نیز مطالبات
هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز<br>
متخصص در دعاوی حقوقی ،دعاوی کیفری ،دعاوی خانوادگی،طلاق ،دعاوی گمرکی

جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره09123347471 در تماس باشید.

کلاهبرداری شرکت هرمی سرمایه گذاری Unifunds، مردم فریب تبلیغات پوشالی را نخورید

ارسالی توسط وکالت آنلاین وکیل پایه یک دادگستری
کلاهبرداری شرکت هرمی سرمایه گذاری Unifunds، مردم فریب تبلیغات پوشالی را نخورید

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک از کلاهبرداری شرکت هرمی سرمایه‌گذاری با نام Unifundsدر این شهرستان خبر داد و گفت: مردم این شهرستان فریب تبلیغات پوشالی شرکت مذکور را نخورند.

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک از کلاهبرداری شرکت هرمی سرمایه‌گذاری با نام Unifundsدر این شهرستان خبر داد و گفت: مردم این شهرستان فریب تبلیغات پوشالی شرکت مذکور را نخورند.

سعید احمدزاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک از کلاهبرداری شرکت هرمی سرمایه‌گذاری با نام Unifundsدر این شهرستان خبر داد و گفت: مردم این شهرستان فریب تبلیغات پوشالی شرکت مذکور را نخورند.

وی در تشریح این خبر اظهار کرد: یک سری افراد در شهرستان آبیک که بیشتر آن‌ها خانم و آرایشگر بوده و در زمینه کاشت ناخن و زیبایی فعالیت داشتند، به پلیس آگاهی مراجعه می‌کنند.

دادستان آبیک تصریح کرد:  این افراد شکایت خود را مبنی بر اینکه فردی سهام یک شرکت را به آنان فروخته و پول به حساب شرکت واریز شده اما محصولی به آنان نرسیده است، مطرح می‌کنند که متوجه شدند این شرکت جزء شرکت‌های هرمی بوده که فعالیت آن در داخل کشور غیرقانونی است.

وی افزود: دو نفر از متهمان پرونده دستگیر شدند که مشخص شد از اهالی آبیک بوده و در کشور مالزی در حال تردد و مشغول به تحصیل در این کشور هستند که از این طریق متوجه شدیم کلاهبرداری صورت گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک ادامه داد: متأسفانه پس از دستگیری متهمان، در مراحل اولیه سه نفر شاکی پیدا شد و بعد از تشکیل پرونده متهمان بازداشت شده و مقرر شد وثیقه بسپارند.

احمدزاده اضافه کرد: بعد از مدتی از زمان بازداشت دو متهم پرونده شرکت هرمی و ادامه تحقیقات طی چند روز، شاهد و مالباخته‌ای علیه آنان به دادسرای مراجعه نکرد که پس از سپردن وثیقه مورد نظر شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آبیک، متهمان از بازداشت آزاد شدند.

وی فعالیت شرکت هرمی«Unifunds» را در ایران غیرمجاز و غیرقانونی ذکر و خاطرنشان کرد: این شرکت در تهران و شهرستان‌های اطراف و بخشی از حوزه شهرستان آبیک نفوذ پیدا کرده‌اند که سرشاخه‌های آنان در کشور مالزی هستند اما در ایران اقدام به عضوگیری می‌کنند.

این مسؤول قضایی بیان کرد: کلاهبرداران در قالب سهام شرکت خارجی اقدام به عضوگیری می‌کنند اما هیچ‌گونه مدرکی دال بر خریداری سهام از این شرکت به افراد تحویل داده نمی‌شود و افراد با مانور متقلبانه جهت کلاهبرداری اقدام می‌کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک افزود: بعد مدتی از گذشت این موضوع، خبر رسید که شرکت هرمی«Unifunds» در فضای مجازی اقدام به تبلیغ کرده که لازم است مردم این شهرستان فریب فعالیت غیرقانونی و کلاهبردارانی که با تبحر در روان‌شناسی، اقدام به جذب مخاطب و مشتری دارند را نخورده و در دام تبلیغات آنان گرفتار نشوند.

احمدزاده ادامه داد: کلاهبرداران شرکت هرمی مذکور با سوءاستفاده از افراد، مبالغ لازم را از مخاطبان و مشتریان خود دریافت کرده بدون اینکه خدمات و محصولی در کار باشد.

وی اضافه کرد: از مردم شهرستان آبیک درخواست می‌شود اگر شکایتی از شرکت هرمی مذکور دارند شکایت خود را به شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان اعلام کنند تا جلوی سوءاستفاده افراد گرفته شود.
این مسؤول یادآور شد: همچنین اگر مردم اطلاعاتی در خصوص متهمان سابق شرکت مذکور و افراد جدید دارند به مسؤولان قضایی اطلاع دهند و فریب تبلیغات پوشالی شرکت را نخورند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک عنوان کرد: تاکنون 14 مالباخته شامل دو مرد و 12 زن که بیشتر هم آرایشگر بوده‌اند، فریب شرکت هرمی را خورده و شکایت خود را در شعبه بازپرسی این دادسرا مطرح کرده‌اند.

احمدزاده افزود: به اذعان مالباختگان و شاکیان پرونده شرکت «Unifunds» بعد از اینکه سهام به آنان فروخته می‌شود متوجه می‌شوند که این شرکت اصلاً وجود خارجی ندارد.

وی در پایان تصریح کرد:  تحقیقات در خصوص پرونده شکایت شاکیان علیه شرکت هرمی«Unifunds» ادامه دارد.

منبع : خبرگزاری میزان

مطالب مرتبط

تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

نام نویسنده
تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

ادامه مطلب ...

مهریه و وراثت در نکاح موقت

نام نویسنده
مهریه و وراثت در نکاح موقت

مهریه و وراثت در نکاح موقت

ادامه مطلب ...
مشاهده کلیه مطالب مرتبط
0 دیدگاه

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

13 - سه =