موسسه حقوقی کامران میزرایی - موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق قبول وکالت به صورت تیمی و تخصصی قبول وکالت در دعاوی حقوقی(خانواده ،ملکی،امور شهرداری،ارث،تجاری)دعاوی کیفری،دادگاه انقلاب مالیاتی و اصل 49
اسد علی امرایی موسسه حقوقی کامران میزرایی - موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق قبول وکالت به صورت تیمی و تخصصی قبول وکالت در دعاوی حقوقی(خانواده ،ملکی،امور شهرداری،ارث،تجاری)دعاوی کیفری،دادگاه انقلاب مالیاتی و اصل 49
دکتر فرود امیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز و عضو هیات علمی دانشگاه، قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (خانواده،تجاری،ثبتی،ملکی،چک،...) و کیفری
سیدجلال میرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی پذیرش کلیه دعاوی  حقوقی ، کیفری ، خانواده دیوان عدالت اداری دادگاه انقلاب و دادگاه نظامی
دکتر سهیل طاهری وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز  و استاد دانشگاه
مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری
حمیدرضا کاکاوند وکیل پایه یک دادگستری ومشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز 12 سال سابقه وکالت و 10 سال وکالت تخصصی  بانک صادرات و متخصص در دعاوی بانکی و موسسات مالی و اعتباری انجام دعاوی حقوقی به صورت گروهی در کلیه زمینه های حقوقی، ثبتی ، کیفری و خانوادگی
هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز<br>
متخصص در دعاوی حقوقی ،دعاوی کیفری ،دعاوی خانوادگی،طلاق ،دعاوی گمرکی
احسان عابدین وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز
میثم مهدوی وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی ارث و تقسیم ترکه و دعاوی تجاری قراردادها
موسسه حقوقی کامران میرزایی و همکاران (موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق) قبول وکالت در  دعاوی حقوقی -کیفری- خانواده-ارث -ملکی و اصل 49
اسدعلی امرایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای مرکز
مرتضی دستوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری متخصص در امور بازار سرمایه و وکالت در هرگونه اختلافات سهام در بازار سرمایه ،وکالت در هیات داوری ماده 36 بازار سرمایه و وکالت در اختلاف خرید سهام شرکت های اجرای اصل 44 قانون اساسی

جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره09124357415 در تماس باشید.

تغییر در شیوه و ساختار گشت های مشترک تعزیرات

ارسالی توسط وکالت آنلاین وکیل پایه یک دادگستری
تغییر در شیوه و ساختار گشت های مشترک تعزیرات

مدیرکل‌ تعزیرات حکومتی استان تهران گفت که ممکن است در شیوه و ساختار گشت‌های تعزیرات تغییراتی ایجاد شود اما قطعاً تعطیل یا متوقف نخواهد شد.

مدیرکل‌ تعزیرات حکومتی استان تهران گفت که ممکن است در شیوه و ساختار گشت‌های تعزیرات تغییراتی ایجاد شود اما قطعاً تعطیل یا متوقف نخواهد شد.  

محمدعلی اسفنانی در گفت‌وگو با «حمایت» در واکنش به انتشار برخی اخبار مبنی بر تعطیلی گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی به خاطر کمبود بودجه، اظهارکرد: این گشت‌ها تعطیل نشده و حتی در ایام شب یلدا نیز تعداد گشت‌ها افزایش یافت به شکلی که گشت‌های تخصصی و عادی نیز در این ایام به منظور برقراری نظم در بازار تشکیل شدند.

مدیرکل‌ تعزیرات حکومتی استان تهران بیان کرد: گشت‌های ویژه بازار شب یلدا در دو نوبت صبح و عصر به سطح شهر اعزام‌ شدند و از واحد‌های صنفی به خصوص آجیل فروشی‌ها و میوه‌فروشی‌ها بازرسی کردند.

 تغییر در شیوه و ساختار

اسفنانی با بیان اینکه قرار نیست گشت‌های مشترک تعزیرات تعطیل شود و چنین قصد و بنایی نیز در سازمان وجود ندارد افزود: خوشبختانه از لحاظ بودجه و اعتبارات هم این گشت‌ها مشکلی ندارند و به طور منظم تشکیل و بر عرضه کالا و خدمات در سطح بازار نظارت می‌کنند.

 معاون رییس سازمان تعزیرات حکومتی اضافه کرد: ممکن است در شیوه و ساختار گشت‌های تعزیرات تغییراتی ایجاد شود اما قطعاً تعطیل یا متوقف نخواهد شد.  

 برخورد قاطع با گران‌فروشی و تقلب

اسفنانی در ادامه با اشاره به سیاست‌ها و اولویت‌های کاری خود اظهار کرد: بر این هستیم که با جدیت و قاطعیت بیشتری با برخی تخلفات مانند گران‌فروشی و تقلب برخورد کنیم به طوری که در نظارت بر بازار شب یلدا نیز با این دست تخلفات به شدت برخورد شد.

 نگاه ما در تعزیرات پیشگیرانه است

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران همچنین درباره رویکرد تعزیرات در مقابله با قاچاق کالا و ارز افزود: ما به دنبال کیفی شدن روش‌ها و نگاه پیشگیرانه به موضوعات هستیم و قصد مچ‌گیری نداریم.

اسفنانی در ادامه با بیان اینکه به طور جدی به بحث پیشگیری می‌پردازیم، اظهارکرد: در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز روش‌های جدیدی خواهیم داشت تا بتوانیم با تمرکز بر روی مبادی ورودی که اثربخش‌تر است، در مبارزه با قاچاق کالا و ارز موفق‌تر عمل کنیم.

 سرعت بخشیدن به پرونده‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز

مدیرکل‌ تعزیرات استان تهران ادامه داد: در مجموع اولویت اصلی برنامه‌های ما، مبارزه با قاچاق کالا و ارز است هستیم و ضمن اولویت داشتن اقدامات پیشگیرانه در این حوزه، سعی می‌کنیم رسیدگی به پرونده‌های تشکیل شده را سرعت ببخشیم و در کمترین فرصت، حکم صادر کنیم.  

اسفنانی با تاکید بر اینکه در زمینه مبارزه قاچاق کالا و ارز بنا داریم با جدیت وارد میدان شویم گفت: اولویت کاری ما در این حوزه، تسریع بخشیدن به پرونده‌هایی است که شاکی خصوصی دارند و سعی می‌کنیم با صدور احکام قاطع و بازدارنده، اثرگذاری احکام را بالا ببریم.  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در ادامه به برخوردهای جدی و قاطع با تخلفاتی همچون گران‌فروشی، تقلب و ناخالص‌فروشی اشاره کرد و افزود: به طور کلی موضوعاتی که مستقیماً با سفره و معیشت مردم سروکار دارد را سر و سامان خواهیم داد.

 ضرورت تغییر عناوین و جریمه‌ها در قانون تعزیرات

اسفنانی در خصوص قانون تعزیرات نیز بیان کرد: قانون تعزیرات قانونی است که در شرایط خاص تصویب شده و 23 سال از آن می‌گذرد که با توجه به این امر باید تغییرات جدی در آن صورت گیرد و عناوین آن بازنگری شود. وی ادامه داد: از جمله تغییرات مهم در این قانون که باید مورد توجه نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گیرد، بحث بازنگری در جریمه‌هاست و این مساله باید در اولویت قرار گیرد. این مقام مسئول در سازمان تعزیرات حکومتی، شیوه رسیدگی‌ها و پراکندگی‌ عناوین در قانون تعزیرات را از دیگر مسائل نیازمند بازنگری عنوان کرد.

 آغاز تمهیدات بازار شب عید

مدیرکل‌ تعزیرات استان تهران از جمله اولویت‌های کاری پیش روی این اداره را بحث بازار شب عید خواند و گفت: خوشبختانه تمهیدات بازار شب عید از یک ماه گذشته استانداری و فرمانداری آغاز شده است. وی ادامه داد: بحث خرید و نگهداری اقلام مورد نیاز مردم مانند میوه شب عید در این جلسات با حضور نماینده‌های تعزیرات مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

اسفنانی با اشاره به اینکه تعداد گشت‌ها و دایره وسعت حضور آنها افزایش خواهد یافت، بیان کرد: قطعاً در ایامی مانند ایام منتهی به عید که تامین مایحتاج اساسی مردم، ضروری است، بدون هیچ مماشاتی با متخلفین و برهم زنندگان نظم بازار برخورد می‌شود تا دغدغه‌ای برای مردم وجود نداشته باشد.

 برخورد جدی با گرانفروشی

اسفنانی در ادامه بیان کرد: رویکرد ما مبنی بر این است که قبل از وقوع تخلف و جرم به موضوع رسیدگی شود، البته این روش نیز در جهان و اصول حقوقی پذیرفته تر و مطلوب تر است و ما قصد داریم این امر را دنبال کنیم. مدیرکل تعزیرات استان تهران اضافه کرد: به طور مثال در موضوع کالای تقلبی اینکه ما اجازه دهیم یک کالای تقلبی در اختیار مردم قرارگیرد، آسیب خود را به جا می‌گذارد و این امر اصلا مطلوب نیست.وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که تا آنجا که ممکن است قبل از وقوع تخلفات جلوی آن‌ها گرفته شود. اسفنانی بیان کرد: اگر بنا باشد در موضوع گرانفروشی اجازه دهیم مجموعه‌ای که کالاهای اساسی مردم را توزیع می‌کند، کالا را گران کند و بفروشد، مدتی بگذرد و بر حسب گزارشات مردمی با این موضوع مواجه شویم و پرونده‌ای تشکیل دهیم، اثر مثبتی نمی‌گذارد؛ درواقع بنا داریم به گونه‌ای حضور داشته باشیم که کمتر شاهد تخلف باشیم و قبل از وقوع تخلف اقدامات لازم را انجام دهیم.

منبع : روزنامه حمایت

مطالب مرتبط

تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

نام نویسنده
تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

تعیین 110 سکه مهریه کار دادگاه‌ها را زیادتر می‌کند

ادامه مطلب ...

مهریه و وراثت در نکاح موقت

نام نویسنده
مهریه و وراثت در نکاح موقت

مهریه و وراثت در نکاح موقت

ادامه مطلب ...
مشاهده کلیه مطالب مرتبط
0 دیدگاه

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

هشت - = 2