علی خسروی وکیل دادگستری پذیرفته شده آزمون وکالت مرکز با رتبه۹ متخصص در دعاوی حقوقی،کیفری، خانواده ، ثبتی، ارث و تقسیم ترکه
مصطفی سوری وکیل دادگستری و مشاور حقوقی قبول وکالت در دعاوی کیفری، ملکی، ثبتی، شهرداری و امور مالیاتی
دکتر فرود امیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز و عضو هیات علمی دانشگاه،  قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (خانواده،تجاری،ثبتی،ملکی،چک،...) و کیفری و مواد مخدر
8 میلیارد برای وکالت های معاضدتی و تسخیری در لایحه بودجه 98

دولت در لایحه بودجه سال آینده ۸ میلیارد تومان برای وکالت‌های تسخیری و معاضدتی اختصاص داده است

دولت در لایحه بودجه سال آینده ۸ میلیارد تومان برای وکالت‌های تسخیری و معاضدتی اختصاص داده است.

 پیش از این مرتضی شهبازی‌نیا از رایزنی‌ها برای گنجاندن ردیف بودجه مشخص برای وکالت‌های معاضدتی و تسخیری در بودجه سال آینده خبر داده بود و اینک با انتشار متن لایحه بودجه سال 1398 مشخص شد که مبلغ 8 میلیارد تومان در ردیف 36 جدول شماره 9  بودجه که مربوط به اعتبارات ردیف‌های متفرقه است پیش‌بینی شده است.

نامه رئیس اسکودا به نوبخت درباره تعیین بودجه مستقل برای وکلای تسخیری و معاضدتی

عیسی امینی رئیس کانون وکلای مرکز در نشست خبری اخیر خود که با مرتضی شهبازی‌نیا رئیس اسکودا، مشترکا برگزار شد، گفت: با وجود اینکه 12 سال است بودجه‌ای برای این کار در نظرگرفته و پرداخت نشده، اما وکالت های معاضدتی و تسخیری کانون ها یک روز هم تعطیل نشده است.

در این نشست همچنین اعلام شد که مبلغ پیشنهادی کانون‌ها برای حق‌الوکاله این پرونده‌ها 600 هزار تومان به ازای هر پرونده است. در این صورت بودجه 8 میلیاردی سال بعد در صورتی که به طور کامل تخصیص و تأمین شود 13 هزار و 333 پرونده را پوشش می‌دهد.

از طرفی چون طبیعتا بودجه مذکور متعلق به پرونده‌های سال 98 خواهد بود، تکلیف مطالبات 12 ساله کانون‌ها در آن مشخص نشده است و چنانچه از این بودجه برای پرداخت آن مطالبات استفاده شود غیر قانونی خواهد بود.

منبع : تسنیم