جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره 09113740313 در تماس باشید.

پذیرش-مقاله-برای-همایش-سراسری

با راه‌اندازی سایت هفتمین همایش سراسری «طب و قضا» پذیرش مقاله در این همایش آغاز شد.

به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری تسنیم، تا کنون 6 دوره از همایش دوسالانه طب و قضا برگزار شده است و هفتمین دوره آن نیز 17 و 18 مهرماه 1398 در استان مازندران برگزار خواهد شد.

سایت این همایش به نشانی www.tebvaghaza.ir راه‌اندازی شده است و تمام اطلاع‌رسانی‌ها، پذیرش و داوری مقالات، فعالیت کمیته‌های علمی و .. فقط از طریق سایت همایش صورت خواهد گرفت.

هدف از این همایش «افزایش تعامل پزشکان قانونی و قضات برای خدمت‌رسانی بهتر و سریع‌تر» اعلام شده است و محورهای آن به شرح ذیل است:

الف) واکاوی پزشکی، حقوقی و فقهی جبران خسارت‌های مصدومین (زندگی نباتی و تعدد دیات، آسیب‌های ناشی از اقدامات درمانی، هزینه‌های درمان)

ب) تبیین واژگان مندرج در قوانین مؤثر در کارشناسی‌های پزشکی (تهدید و خطر جانی، معیوب درمان شدن، مفهوم عرف)

ج) بررسی و واکاوی پزشکی، حقوقی و فقهی مسایل مستحدثه پزشکی (اهدای جنین، اسپرم، تخمک و رحم اجاره‌ای، زمان ولوج روح، اختلال هویت جنسی)

کارشناسان پزشکی قانونی، قضات، کارشناسان حقوقی و فقهی و سایر علاقه‌مندان به موضوعات این همایش تا اول شهریورماه 1398 فرصت دارند تا مقالات خود را از طریق سایت همایش به دبیرخانه ارسال کنند.

دبیرخانه هفتمین سراسری طب و قضا" href="/tags/17558/همایش-سراسری-طب-و-قضا/" class="link">همایش سراسری طب و قضا در سازمان پزشکی قانونی کشور مستقر است و دکتر قره داغی، دبیر علمی این همایش است.