موسسه حقوقی کامران میرزایی و همکاران (موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق) وکالت در  دعاوی حقوقی -کیفری- خانواده-ارث -ملکی و اصل 49
موسسه حقوقی رحمن آزاد بخت(گروه وکلای عدل آفرینان آرمان)متخصص در کلیه امور ملکی،تجارت،قراردادها قبول دعاوی حقوقی ، کیفری ، ثبتی شامل چک ، سفته ، طلب، طلاق ، مهریه
اسدعلی امرایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای مرکز
پرداخت عیدی خانواده زندانیان تا پایان سال

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از پرداخت مستمری و عیدی خانواده‌های زندانیان تحت پوشش تا پایان سال خبر داد

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از پرداخت مستمری و عیدی خانواده‌های زندانیان تحت پوشش تا پایان سال خبر داد

پرداخت عیدی خانواده زندانیان تا پایان سالجبار باقری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از پرداخت مستمری و عیدی خانواده‌های زندانیان تحت پوشش تا پایان سال خبر داد و گفت: سبد کالا نیز به آنان پرداخت خواهد شد.

وی افزود: خانواده زندانیان در نبود سرپرست خانواده به خصوص در شرایط اقتصادی امروز، زندگی سخت ­دارند ضمن این که بیشتر این خانواده‌ها مستاجر هستند و حتی پرداخت اجاره خانه نیز برای بسیاری از آنان مشکل است، اما انجمن حمایت از خانواده زندانیان در حد توان از آن‌ها حمایت می‌کند.

باقری گفت: با توجه به مصوبه هیات مدیره مقرر شد انجمن به خانواده‌های تحت پوشش، مبلغی معادل یک ماه مستمری در کنار مستمری اسفند ماه به بعنوان عیدی پرداخت کند.

وی افزود: در روز‌های پایانی سال نیز علاوه بر مستمری و عیدی مصوب شده در هیات مدیره، براساس کمک‌هایی که خیرین به انجمن می‌کنند؛ سبد کالا نیز به خانواده‌ها هدیه می‌شود.

باقری گفت: میانگین پرداختی انجمن به لحاظ ارزش ریالی هر بسته حمایتی و نیز میزان مستمری ثابت، به هر خانواده تحت پوشش حدود ۵۵۰ هزار تومان اختصاص یافته که تا پایان سال به این خانواده‌ها اهداء خواهد شد.

وی افزود: نمایندگی انجمن حمایت زندانیان در سایر استان‌های کشور نیز با توجه به امکانات خود خدماتی را به خانواده زندانیان ارائه خواهند کرد.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما