موسسه حقوقی کامران میرزایی و همکاران (موسسه حقوقی حامیان عدالت مطلق) وکالت در  دعاوی حقوقی -کیفری- خانواده-ارث -ملکی و اصل 49
علی خسروی وکیل دادگستری پذیرفته شده آزمون وکالت مرکز با رتبه۹ متخصص در دعاوی حقوقی،کیفری، خانواده ، ثبتی، ارث و تقسیم ترکه
موسسه حقوقی رحمن آزاد بخت(گروه وکلای عدل آفرینان آرمان)متخصص در کلیه امور ملکی،تجارت،قراردادها قبول دعاوی حقوقی ، کیفری ، ثبتی شامل چک ، سفته ، طلب، طلاق ، مهریه
حضور پررنگ تر پلیس در 30 کیلومتری شهرها

در ۳۰ کیلومتری شهرها تصادفات بیشتر از سایر نقاط است و به همین دلیل ما به مأموران خود گفته ایم که بیشتر از پیش بر این مناطق تمرکز کنند.

فرمانده ناجا گفت: در ۳۰ کیلومتری شهرها تصادفات بیشتر از سایر نقاط است و به همین دلیل ما به مأموران خود گفته ایم که بیشتر از پیش بر این مناطق تمرکز کنند.

به گزارش خبرنگارمهر، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز در حاشیه رزمایش مشترک نوروزی سازمان‌های مرتبط با سفر، در جمع خبرنگاران گفت: همکاری بسیار خوبی بین نیروی انتظامی و وزارت بهداشت است تا مصدومان را از صحنه تصادف به بیمارستان‌ها انتقال دهند.

وی افزود: در ۳۰ کیلومتری شهرها تصادفات بیشتر از سایر نقاط است و به همین دلیل ما به مأموران خود گفته ایم که بیشتر از پیش بر این مناطق تمرکز کنند.

سردار اشتری در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه فقط راه و شهرسازی در آماده نبودن زیرساخت‌های جاده‌ای مقصر بهستند یا خیر؟ گفت: دستگاه‌های مسئول در این زمینه باید پاسخگو باشند و تنها این نیست که راهداری کم کاری کرده باشد بلکه بیشتر دستگاه‌ها در این زمینه کم کاری داشته اند.

وی گفت: سامانه ۱۱۰ پلیس و ۱۲۰ پلیس راهور ۲۴ ساعته در حال پاسخگویی هستند.

منبع : خبرگزاری مهر