جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره 09124521946 در تماس باشید.

تکالیف-قانونی-تعزیرات-در-سال-جاری-محقق-شده-است

خبرگزاری میزان- رئیس سازمان تعزیرات با بیان اینکه تکالیف قانونی تعزیرات در سال جاری محقق شده است گفت: اما اگر از دید مطالبه انتظاری مردم سخن بگوییم با آرمان‌های مردمی فاصله داریم.

تکالیف قانونی تعزیرات در سال جاری محقق شده استبه گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در جمع مدیران کل، معاونین و روسای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان گفت: اگر از دید صف و ستاد به انجام وظایف دقت کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که تکالیف قانونی در حوزه شرح وظایف سازمانی محقق شده است.

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در جمع مدیران کل، معاونین و روسای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان گفت: تلقی من این است که همکاران سازمان اعتقادی کار می‌کنند و در سال جاری، سال کاری بسیار متحول و متفاوتی را تجربه کرده ایم.

وی با بیان این مطلب که سال 97 را با یک رویکرد عملکردی و مناسب به پایان می‌رسانیم، اظهار داشت: اگر از دید صف و ستاد به انجام وظایف دقت کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که اقدامات برجسته‌ای انجام گرفته و تکالیف قانونی در حوزه شرح وظایف سازمانی محقق شده است، اما اگر از دید مطالبه انتظاری مردم سخن بگوییم با آرمان‌های مردمی فاصله داریم و هرچند که مطالبات مردم در برخی بخش‌ها متفاوت از تکالیف ما است، اما در حال حاضر این تلقی قابل تغییر نیست و باید اقدامات را حول این محور‌ها ترسیم کنیم.

انصاری با ابراز امیدواری به اینکه سال 98، سال کاری شکوفایی برای سازمان تعزیرات باشد از زحمات تمامی همکاران در سال جاری تشکر و قدردانی کرد.