جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره 09120620581 در تماس باشید.

اجرای-طرح-ضیافت-تعزیرات-در-تهران-از-امروز

جانشین کشیک گشت تعزیرات استان تهران از اجرای طرح نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان با عنوان طرح ضیافت در پایتخت خبر داد.

اجرای طرح ضیافت تعزیرات در تهران از فردامهدی کمال نیا جانشین کشیک گشت تعزیرات استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص فعالیت این سازمان جهت نظارت بر بازار در ایام ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان، گشت تعزیرات استان تهران به صورت رسمی فعالیت خود را از امروز «یکشنبه» در سطح شهر تهران بزرگ و در بازار‌های هدف آغاز خواهد کرد.

وی افزود: هدف سازمان تعزیرات حکومتی بیشتر نظارت بر بازار‌های عرضه محصولات خرما، پروتئین، لبنیات است که با راه اندازی گشت‌های خود سعی بر نظارت توام با اثر گذاری بیشتر بر بازار را داریم.

کمال نیا در پاسخ به اینکه آیا هدف گشت تعزیرات صرفا بازرسی و نظارت بر بازار‌ها و فروشگا‌های زنجیره‌ای و بزرگ است، تصریح کرد: این موضوع که هدف تعزیرات فقط نظارت بر بازار‌های بزرگ است صحیح نیست علاوه بر فروشگاه‌های زنجیره‌ای بازرسان خود را به بازار‌های خرد نیز اعزام خواهیم کرد تا با متخلفان اعم از گرانفروشان و کم فروشان و ... برخورد‌های قاطع و قانونی صورت بگیرد.

بیشتر بخوانید: جزئیات طرح ضیافت در ماه رمضان/ کالاهای پرتقاضا با قیمت مصوب عرضه خواهند شد

جانشین کشیک گشت تعزیرات استان تهران با اشاره به اینکه برخورد‌های ما به صورت ریشه‌ای خواهد بود، خاطرنشان کرد: با انجام نظارت‌های موثر سعی بر ریشه کن شدن تخلفات و کاهش جرایم متخلفان داریم، شهروندان شکایات خود را با سامانه 135 در میان بگذارند تا با بررسی‌های سریع پرونده‌ها به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم.

کمال نیا اضافه کرد: 4 شعبه سیار در سطح شهر تهران و 4 کانکس در پایتخت وجود دارد که در صورت اعلام شکایات مردمی بازرسان ما نسبت به بررسی پرونده‌ها و گزارشات شهروندان، اقدامات لازم را انجام خواهند داد.