جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره 09120384182 در تماس باشید.

استقلال-کانون-وکلا-حفظ-آن-مهمترین-دغدغه-بهمن-کشاورز-بود

نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: مهمترین دغدغه استاد کشاورز استقلال کانون وکلا و حفظ آن بود.

ابراهیم امینی در مراسم بزرگداشت بهمن کشاورز که عصر امروز در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد، اظهار کرد: 18 شهریور سال گذشته بزرگداشت استاد در همین تالار برگزار شد اما هیچ وقت تصور نمی‌کردم که در جلسه‌ای حضور یابم که ایشان در میان ما نباشند.

وی افزود: چه زیباست که استاد بهمن کشاورز به نیکی از میان ما رفتند و این مطلب در ذهن همه است و خلأ ایشان به این سادگی قابل پر شدن نیست.

نایب رئیس شورای شهر تهران یادآور شد: در دوران مجلس ششم و بررسی طرح‌ها و لوایح در کمیسیون حقوقی و قضائی سعی می‌کردیم که استاد کشاورز حضور پررنگی داشته باشند و آخرین بار هم در مورد قانون منع بکارگیری بازنشستگان بود که آیا شامل حال شهرداران می‌شود که نظر استاد کشاورز و دکتر محمد هاشمی بر این بود که این قانون شامل شهرداران نمی‌شود.

امینی با بیان اینکه عشق به حرفه وکالت از ویژگی‌های استاد کشاورز بود، گفت: این امر باعث شد که ایشان بیان کنند که اگر مجدداً هم متولد شوم، باز هم حرفه وکالت را انتخاب خواهم کرد.

وی افزود: این عشق به وکالت بود که موجب شد هم مورد اعتماد وکلا و هم مورد اعتماد افکار عمومی باشند.

نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مهمترین دغدغه استاد کشاورز استقلال کانون وکلا و حفظ آن بود، گفت: امیدواریم همه بزرگوارانی که می‌توانند تلاش کنند نه تنها استقلال وکلا حفظ شود بلکه همه وکلا مانند استاد کشاورز تمام مسائل مطرح در جامعه را مورد بحث قرار داده و راه استاد را ادامه دهند.