جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره 09121818871 در تماس باشید.

سوال حقوقی خود را مطرح نمایید

1سوال

با سلام و احترام. حضانت طفلی چهار ساله با مادر است.پدر نفقه ی تعیین شده را هر ماه می پردازد. آیا تامین هزینه های دیگر فرزند مثل پزشکی و تحصیل و امثالهم نیز با پدر است؟ اگر مادر نامه ای مبنی بر این از دادگاه گرفته باشد پدر می تواند شکایت کند؟ با سپاس بی کران

2پاسخ

با درود در خصوص پرسشتان باید این گونه آغاز کنم که قانون مدنی در ماده 1204 مقرر نموده: نفقه اقارب عبارت است از مسکن و البسه و غذا و اثاث‌البیت به قدر رفع حاجت با در نظر گرفتن درجه استطاعت منفق. همانطور که ملاحظه کردید نفقه اقارب ...

مشاهده پاسخ کامل