×

سلام و خسته نباشید من پسری هستم که میخواهم با دختری ازدواج کنم که قب

سلام و خسته نباشید من پسری هستم که میخواهم با دختری ازدواج کنم که قبلا ازدواج کرده و باکره نیست.پدر و مادرم در جریان هستن اما قصد نداریم غیر از پدر و مادرم کسی بفهمه برای همین میخواهم قبل از ازدواج نام همسر سابقش رو حذف کنیم.مشکل اینجاست که باکره نیست برای همین نمیتونیم بریم ثبت احوال و نام رو حذف کنیم.مقاله راجب حذف نام همسر سابق رو خوندم الان سوالم اینه که اگه من گواهی مبنی بر خواستگاریو از دفترخانه بگیرم قبل از عقد میتونم نام همسر سابقش رو حذف کنم یا باز باید عقد کنیم؟ و اینکه ثبت احوال موظف به انجام اینکار هست یا نه که نام رو حذف کنه؟ مرسی از پاسخ شما استاد عزیز خواهش میکنم راهنمائیم کنید و بگید چکاری باید انجام بدم تا نتیجه بگیرم. با تشکر

سلام-و-خسته-نباشید
-من-پسری-هستم-که-میخواهم-با-دختری-ازدواج-کنم-که-قبلا-ازدواج-کرده-و-باکره-نیست.پدر-و-مادرم-در-جریان-هستن-اما-قصد-نداریم-غیر-از-پدر-و-مادرم-کسی-بفهمه-برای-همین-میخواهم-قبل-از-ازدواج-نام-همسر-سابقش-رو-حذف-کنیم.مشکل-اینجاست-که-باکره-نیست-برای-همین-نمیتونیم-بریم-ثبت-احوال-و-نام-رو-حذف-کنیم.مقاله-راجب-حذف-نام-همسر-سابق-رو-خوندم-الان-سوالم-اینه-که-اگه-من-گواهی-مبنی-بر-خواستگاریو-از-دفترخانه-بگیرم-قبل-از-عقد-میتونم-نام-همسر-سابقش-رو-حذف-کنم-یا-باز-باید-عقد-کنیم؟-و-اینکه-ثبت-احوال-موظف-به-انجام-اینکار-هست-یا-نه-که-نام-رو-حذف-کنه؟--مرسی-از-پاسخ-شما-استاد-عزیز-خواهش-میکنم-راهنمائیم-کنید-و-بگید-چکاری-باید-انجام-بدم-تا-نتیجه-بگیرم.
با-تشکر
با درود همانطور که در مقاله نیز آمده است:زنی که خواهان حذف نام همسر سابق است باید مردی را بعنوان خواستگار خود معرفی کرده و با مراجعه به یکی از دفاتر ثبت ازدواج و طلاق گواهی سردفتر را مبنی بر خواستگاری و تمایل به عقد از سوی طرفین به ثبت احوال ارائه دهد. در این صورت ثبت احوال نسبت به دادن المثنی بدون ذکر نام همسر سابق اقدام خواهد کرد. پیروز باشید.

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.