جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره 09124556522 در تماس باشید.

مشاوره تلفنی خود را مطرح نمایید


1سوال

ملکی توسط سازنده و دو مالک زمین در اکباتان در سال 92 ساخته شده است. سازنده چند واحد از آن ملک را پیش فروش نموده است. اینجانب ملک پیش فروش شده مذکور را از شخصی که این ملک را پیش خرید نموده در سال 94 ودر بنگاه معاملاتی بصورت مبایعه نامه دارای کد رهگیری و با امضای سازنده اصلی و فروشنده ملک و خریدار ( خودم ) خریده ام و هم اکنون در آن ملک زندگی میکنم . در مبایعه نامه مبلغی منوط به سند زدن ساختمان مذکور مشخص شده است .تاریخ سند زدن در مبایعه نامه 95/2/30 وبا تمدید حداکثر سه ماهه مقرر شده است . این در حالی است که بعلت اختلافی که بین سازنده و شریکان اصلی ساختمان بوجود آمده هیچکسی برای سند زدن اقدامی نمیکند . سئوال اینجاست : 1- آیا اگر حکم دادگاه بین سازنده و شریک اصلی به ضرر سازنده اعلام شود شریک میتواند ملک من را تصرف کند ؟ 2- من باید از فروشنده ملک به خودم شکایت کنم یا از سازنده اصلی ؟ 3-مراحل شکایت چگونه است واز کجا باید شروع کرد ؟ 4- چه کسی ملزم به تحویل سند به من میباشد ؟ بنگاه ؟ فروشنده ؟ سازنده ؟

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 12:52 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال
1سوال

اثبات خیانت همسر ، از طریق پرینت تلفن همراه و......

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 14:29 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال1سوال

سلام شرایط اعادیه دادرسی

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 9:31 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال
1سوال

با عرض سلام وادب خدمت شما،بنده برج 10سال گذشته با همسرم درگیری منجر به ضرب وجرح از سوی ایشان داشتم که بعد از مراجعه به پزشکی قانونی و تشکیل پرونده علیه ایشان در مورخ 9/12/94دادگاه شهید قدوسی کیفری دو ایشان را محکوم کردند و بنده بخاطر داشتن سه فرزندم در دادگاه پرونده را تحت گریز گذاشتم و چون رفتار ایشان مدتی خوب شده بود از جناب قاضی خواهش کردم که ایشان را مجازات کیفری نکنند تا اگر باز خشونت کرد بتوانم از همان شعبه پرونده را پیگیری کنم ،و جناب قاضی به من گفت که مشکلی برای همسرم نیست و قرار ایشان دچار مشکل نمیشود اما بعد از گذشت حدودا 20روز دادنامه ای به محکومیت همسرم به درب منزل آمد که در آن نوشته شده بود که صرف نظر از تعقیب کیفری شاکی ایشان متهم به پرداخت دیه شدند و حکم به صورت غیابی صادر شده و حق واخواهی دارد که همسرم با من دعوا کرد وبه من کلی فحاشی وتهدید کرد که چرا دروغ گفتی و رضایت ندادی و رفتش واخواهی داده ،و برای من و خودش ابلاغیه حضور مجدد در دادگاه آمده،سوال بنده این است که آیا همسرم میتواند حکم صادر شده را با دروغ و دغل و آوردن شاهد و اتهام دروغین زدن به من نزد قاضی عوض کند واگر من به دادگاه نروم چه میشود?

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 9:31 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

داداشم به یه خانم لگد زده فردا باید بره دادگاه برا توضیحات

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 11:4 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

یه لگد زدن به خانم

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 14:46 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با سلام موضوع: شکایت از پزشک جراح بابت خسارات ناشی از جراحی

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 14:53 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با سلام موضوع: شکایت از پزشک جراح بابت خسارات ناشی از جراحی

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 16:16 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با سلام وخسته نباشید پدر اینجانب دارای دو همسر بود که زن اولی فرزندی نداشت ولی زن دومی ۵فرزند دارد که من و برادرانم میباشند. پدرم درسال۱۳۷۹فوت کرده وما همگی یعنی مادرم وبرادرانم در خانه پدری زندگی میکنیم ،زن اولی پدرم هم تا سال ۱۳۸۹درهمان خانه زندگی میکرد که درهمان سال فوت کرد. بنده برای اخذ وام با ضمانت سند خانه پدری به بانک های متعددی مراجعه کردم، ولی تمامی بانک ها سند را قبول نکرده ، و گفتند باید این سند تک برگ شده ،ما برای پدرمان حصر وراثت در اوردیم که ان همسر اول او هم جز وراث او هست .حال در این مورد سوالاتی به ذهنمان عایدشده که به حضورتان عرض کنم ۱-اگر همسر اول پدرم هیچ ورثه ای نداشته باشد! واگر هم فقط یک ورثه در خارج از کشور داشته باشد و از طریق دادگاه ودولت به اوخبر داده شود ولی او پیگیر موضوع نباشددادگاه و دولت حق وحقوق قانونی او اعم از (مهریه و نفقه و...)که درحال حاضر از این ملک پدرم به او میرسد رابه وراث حاضر پدرم (من ،مادرم ،برادرنم) میدهدیا ان را در خزانه دولت می گماردتا در هر زمانی کسی پیدا شود وادعای وراثت کند به او دهد؟

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 12:55 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با سلام , بنده به جرم تصرف عدوانی واحد مسکونی خود شکایت کردم و بعداز یکسال قاضی طرف مقابلم را به رفع مزاحمت ملکی و جریمه نقدی با دو درجه تخفیف محکوم کرد . بعداز اعتراض طرف مقابل و مسایل فراوان قاضی پیشنهادتنظیم گزارش اصلاحی داد. قرار شد طبق گزارش اصلاحی , طرف مقابل هم رفع تصرف کرده و ظرف ۶ ماه بدهی های بانکی خسارت و اجرت المثل واحد مسکونی پرداخت شود . ۳ بار از قاضی دستور رفع تصرف خواستم که هر ۳ بار هم پس از دستور رفع تصرف , تحت فشار طرف مقابلم ظرف ۳ روز دستور خود را پس گرفت .(مدارک ان نیز موجود است ) . ۱۰ ماه بعداز رفت و امد بسیار , قاضی پرونده برگ اجراییه به دلیل عدم اجرای مفاد ان از سوی طرف مقابل صادر کرد که آنها ۳۰ روز مهلت داشتند اقدام نمایند که متاسفانه آنها برای زیر بار نرفتن به گزارش اصلاحی , از ریاست دادگستری استان خواستار رسیدگی مجدد به موضوع شدند و وپرونده با تمام محتویات به دادگستری استان ارجاع شد . متاسفانه طرف مقابل مرتبا روند اجراییپرونده را عقب می اندازند و من نگرانم او ظرف روزهای اینده کشور را ترک کند. می خواهم راهنمایی بفرمایید که می توانم از قاضی پرونده به علت تعلل در امور زندگی مرا به باد می دهد . متاسفانه طرف مقابل واحد مرا فروخته و قاضی فقط مرا به آرامش دعوت می کند . قاضی پرونده پس از پایان معلت صدور اجراییه با اینکه درخواست اجراییه آن را خواستار شدیم اما آنقدر معطل کرد که پرونده را دادگاه استان خواست و ما همچنان منتظر یم که فرجی حاصل شود . با سپاس فراوان ب

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 20:23 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال