جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره 09132662657 در تماس باشید.

مشاوره تلفنی خود را مطرح نمایید


1سوال

با عرض سلام وادب خدمت شما،بنده برج 10سال گذشته با همسرم درگیری منجر به ضرب وجرح از سوی ایشان داشتم که بعد از مراجعه به پزشکی قانونی و تشکیل پرونده علیه ایشان در مورخ 9/12/94دادگاه شهید قدوسی کیفری دو ایشان را محکوم کردند و بنده بخاطر داشتن سه فرزندم در دادگاه پرونده را تحت گریز گذاشتم و چون رفتار ایشان مدتی خوب شده بود از جناب قاضی خواهش کردم که ایشان را مجازات کیفری نکنند تا اگر باز خشونت کرد بتوانم از همان شعبه پرونده را پیگیری کنم ،و جناب قاضی به من گفت که مشکلی برای همسرم نیست و قرار ایشان دچار مشکل نمیشود اما بعد از گذشت حدودا 20روز دادنامه ای به محکومیت همسرم به درب منزل آمد که در آن نوشته شده بود که صرف نظر از تعقیب کیفری شاکی ایشان متهم به پرداخت دیه شدند و حکم به صورت غیابی صادر شده و حق واخواهی دارد که همسرم با من دعوا کرد وبه من کلی فحاشی وتهدید کرد که چرا دروغ گفتی و رضایت ندادی و رفتش واخواهی داده ،و برای من و خودش ابلاغیه حضور مجدد در دادگاه آمده،سوال بنده این است که آیا همسرم میتواند حکم صادر شده را با دروغ و دغل و آوردن شاهد و اتهام دروغین زدن به من نزد قاضی عوض کند واگر من به دادگاه نروم چه میشود?

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 17:35 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

داداشم به یه خانم لگد زده فردا باید بره دادگاه برا توضیحات

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 19:53 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

یه لگد زدن به خانم

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 13:31 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با سلام موضوع: شکایت از پزشک جراح بابت خسارات ناشی از جراحی

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 15:3 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با سلام موضوع: شکایت از پزشک جراح بابت خسارات ناشی از جراحی

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 11:2 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با سلام وخسته نباشید پدر اینجانب دارای دو همسر بود که زن اولی فرزندی نداشت ولی زن دومی ۵فرزند دارد که من و برادرانم میباشند. پدرم درسال۱۳۷۹فوت کرده وما همگی یعنی مادرم وبرادرانم در خانه پدری زندگی میکنیم ،زن اولی پدرم هم تا سال ۱۳۸۹درهمان خانه زندگی میکرد که درهمان سال فوت کرد. بنده برای اخذ وام با ضمانت سند خانه پدری به بانک های متعددی مراجعه کردم، ولی تمامی بانک ها سند را قبول نکرده ، و گفتند باید این سند تک برگ شده ،ما برای پدرمان حصر وراثت در اوردیم که ان همسر اول او هم جز وراث او هست .حال در این مورد سوالاتی به ذهنمان عایدشده که به حضورتان عرض کنم ۱-اگر همسر اول پدرم هیچ ورثه ای نداشته باشد! واگر هم فقط یک ورثه در خارج از کشور داشته باشد و از طریق دادگاه ودولت به اوخبر داده شود ولی او پیگیر موضوع نباشددادگاه و دولت حق وحقوق قانونی او اعم از (مهریه و نفقه و...)که درحال حاضر از این ملک پدرم به او میرسد رابه وراث حاضر پدرم (من ،مادرم ،برادرنم) میدهدیا ان را در خزانه دولت می گماردتا در هر زمانی کسی پیدا شود وادعای وراثت کند به او دهد؟

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 19:50 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با سلام , بنده به جرم تصرف عدوانی واحد مسکونی خود شکایت کردم و بعداز یکسال قاضی طرف مقابلم را به رفع مزاحمت ملکی و جریمه نقدی با دو درجه تخفیف محکوم کرد . بعداز اعتراض طرف مقابل و مسایل فراوان قاضی پیشنهادتنظیم گزارش اصلاحی داد. قرار شد طبق گزارش اصلاحی , طرف مقابل هم رفع تصرف کرده و ظرف ۶ ماه بدهی های بانکی خسارت و اجرت المثل واحد مسکونی پرداخت شود . ۳ بار از قاضی دستور رفع تصرف خواستم که هر ۳ بار هم پس از دستور رفع تصرف , تحت فشار طرف مقابلم ظرف ۳ روز دستور خود را پس گرفت .(مدارک ان نیز موجود است ) . ۱۰ ماه بعداز رفت و امد بسیار , قاضی پرونده برگ اجراییه به دلیل عدم اجرای مفاد ان از سوی طرف مقابل صادر کرد که آنها ۳۰ روز مهلت داشتند اقدام نمایند که متاسفانه آنها برای زیر بار نرفتن به گزارش اصلاحی , از ریاست دادگستری استان خواستار رسیدگی مجدد به موضوع شدند و وپرونده با تمام محتویات به دادگستری استان ارجاع شد . متاسفانه طرف مقابل مرتبا روند اجراییپرونده را عقب می اندازند و من نگرانم او ظرف روزهای اینده کشور را ترک کند. می خواهم راهنمایی بفرمایید که می توانم از قاضی پرونده به علت تعلل در امور زندگی مرا به باد می دهد . متاسفانه طرف مقابل واحد مرا فروخته و قاضی فقط مرا به آرامش دعوت می کند . قاضی پرونده پس از پایان معلت صدور اجراییه با اینکه درخواست اجراییه آن را خواستار شدیم اما آنقدر معطل کرد که پرونده را دادگاه استان خواست و ما همچنان منتظر یم که فرجی حاصل شود . با سپاس فراوان ب

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 9:43 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

ملک

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 17:45 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با سلام ، اینجانب 2 سال پیش تصادفی کردم که پس از حکم دادگاه شخص مقصر میبایست در حدود 13 میلیون تومان به بنده خسارت پرداخت نماید. ایشان تقاضای اعسار کردند و دادگاه هم پذیرفت و طبق رای دادگاه مقرر شد که ایشان یک چهارم کل وجه را پرداخت و ماهیانه هم مبلغ یک میلیون تومان پرداخت نماید تا کل مبلغ مستهلک شود. حال ایشان مجدداً به رای اعتراض کرده و میگوید که چون من ماهیانه مبلغ 800 هزار تومان درآمد دارم ، میتوانم یک میلیون تومان نقد و ماهی 300 هزار تومان پرداخت نمایم و دادگاه هم طی ابلاغیه ای از بنده کسب تکلیف کرده که چنانچه این موضوع را قبول دارم که هیچ در غیر اینصورت پرونده به دادگاه تجدید نظر ارسال شود. خواهشمند است نظر خود را در این خصوص اعلام نمایید. بنده مطمئن هستم که ایشان توانایی پرداخت مبلغ را دارد و طبیعتاً میخواهد کمتر پرداخت کند. با این حساب پرداخت بدهی ایشان در حدود 3 سال بطول می انجامد. اگر من درخواست ایشان را قبول نکنم چه اتفاقی می افتد ؟ آیا میتوانم تقاضای حبس ایشان را به دادگاه بدهم ؟ خواهشمند است بنده را راهنمایی فرمایید.

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 20:50 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال
1سوال

گواهی عدم سوء پیشینه

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 16:48 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

گواهی عدم سوء پیشینه

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 17:36 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با مشارکت در ملکم قرار شد 2200 متر ساخت و 1000 متر سهم من بوده که طرف مقابل یا سازنده با تقلب و هدر دادن زمین برای لابی کنفرانس و غیره و و وو تقییر نقشه کلا1676 متر ام سه و متراژ زمین 696.6 متر بوده که 850 مترسهم من شده و با آشناهائی که در ثبت داشته از وکالت کاری در شهرداری و ثبت نیز بجای مالک امضاء نموده واداره ثبت متر و صدور سند خواهد نمود و امضاء هم کرده ایم حال منتظر دریافت سند هستیم و از طرفی مشتری سهم خود را قولنامه و در حال انتقال هستند ایا راهی برای دستور موقت و توقف نقل و انتقال هست تا پرونده ما از لحاظ مدارک تکمیل و به دادگاه رود و قبل از آن از نقل و انتقال سهم انها جلوگیری و دستور خارج از نوبت گرفت آیا فردی هست تا این کار را انجام و قرارداد کند اگر میشود مراحل انرا اعلام و متن دادخواست را اعلام و هزینه ان چقدر است ضمننا انتخاب من بر اساس لیست بوده و رشته تخصصی و سابقه اطلاعی ندارم که لزوما میبایستی در امور ساخت و ساز ساختمان اگاه و مطلع باشد و البته مواد 311و313و318 ق آ د مدنی را خوانده ام ممنون

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 14:42 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال

1سوال

دیه

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 17:50 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال