جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره 09128484237 در تماس باشید.

مشاوره تلفنی خود را مطرح نمایید

1سوال

باسلام. دوست بنده در سال 1380دربانک رفاه از حساب من وامی دریافت نمود و خودش هم ضامن وام بود ولی اقساط آن را پرداخت نکرد تا اینکه بعد از گذشت ۱۲سال و انجام اقدامات قضایی توسط بانک، ایشان دستگیر شدند ومبلغ 67000000تومان بابت وام 13ملیون تومانی پرداخت کردند ومبلغ فوق توسط داماد ایشان طی چک رمزدار ار بانک تجارت به حساب جاری بنده در بانک رفاه واریز گردید و بانک بدهی وام را برداشت نمود.حال که آزاد شده اقدام به طرح دعوی مطالبه خسارت به استناد فیش واریزی و پرونده شکایت بانک مبنی بر اینکه ضامن بنده بوده تقاضای پول واریز شده بحساب بنده را نموده است. در این راستا از مشاوران و کارشناسان محترم استدعای تنظیم لایحه دفاعی نسبت به دادخواست مطالبه خسارت با توجه به اینکه وام مبلغ وام متعلق به ایشان بوده و از امتیاز بنده استفاده شده را دارد. با تشکر در صورت نیاز اسناد واریزی را فکس خواهم کرد. شماره همراه.. 09163106110 لطفاً لایحه دفاعیه خیلی قوی انشا بشه ممنون هستم چون زندگی بنده تحت شعاع قرار گرفته.

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 17:24 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با سلام 1-اقای الف به وکالت از وراث دادخواست اثبات مالکیت و خلع ید بر علیه ج طرح نموده است. 2-ج متصرف ملک فوق است و این ملک از پدرش به او به ارث رسیده است و فعلا فاقد مدرک مالکیت است . 3-تنها استناد الف پلاک مجهول المالک و فاقد سوابق ثبتی بتاریخ ثبت 1319 است. 4- چهار نفر شاهد به مالکیت الف شهادت داده اند و اظهار داشته اند که مورث الف زمین را جهت زراعت به پدر ج داده بود. 5-حکم به نفع الف صادر شد. 6-از حکم صادره تجدید نظر خواهی نشده و فرجام خواهی شد و رای ابرام شد. 7-سند عادی از یکی از وراث پدر ج کشف شده که نشان میدهد پدر ج نصف ملک را از اقای ز بتاریخ 1318 خریداری نموده و مورث الف ان را به عنوان شاهد مهر نموده است. 8-با استفاده از همان سند عادی اعاده دادرسی صورت گرفت. 9-دادرس شعبه عدم صلاحیت زد و دادخواست را به دیوان فرستاد و دیوان عدم صلاحیت شعبه را نقض کرد و جهت رسیدگی مجدداً به شعبه فرستاد. 10- قبل از ارسال پرونده به دیوان جهت اعاده دادرسی، دادرس شعبه الف را جهت سازش به دادگاه فراخواند و الف اقرار به خرید نصف ملک توسط مورث ج نزد دادرس نمود. 10- قرار قبولی اعاده دادرسی صادر شده و پرونده در مرحله رسیدگی می باشد. 11- الف با مشاهده مدرک مثبت مالکیت که از نظر تاریخ هم مقدم بر تاریخ ثبت پلاک هست. ادعای انکار تردید و جعل نسبت به مدرک نموده است. سوال؟ 1-ایا ادعای جعل الف با وجود اینکه فروشنده ملک شخص ثالثی است وجاهت دارد؟ 2- الف الزاماً باید مهر مورث خودش را که به عنوان شاهد مبایعه نامه را امضاء نموده ،جهت اثبات جعلی بودن مهر درج شده در مبایعه نامه ارائه نماید؟ یا اینکه میتواند بگوید مورثش مهر نداشته و با ارائه چند فقره امضاء از مورثش می تواند جعلی بودن مهر را ثابت کند؟ 3- با توجه به اینکه ادعای جعل تردید و انکار کرده، قانوناً باید فقط به جعل رسیدگی شود یا نه؟ 4-به نظر شما ج که خریدار ملک از ز است و قسمتی هم در اثر احیاء و حیازت به آن اضافه نموده است چه دفاعی در این مرحله باید داشته باشد؟

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 9:3 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

باسلام . برادر من در سال 88 عقد کردند. خانم ایشان مشکل روانی داشتن و بعد از 15 ماه عقد برادر من درخواست طلاق دادند. دادگاه به دلیل اینکه خانم ایشون دیگه باکره نبودند گفته که باید مهریه کامل پرداخت بشه.برادر من که توان پرداخت 800 سکه را ندارند. خانم سهم الارث پدر من را که پس از فوت پدربزرگم در این چند ماه به پدر من ارث رسیده را توقیف کردند به دلیل اینکه پدر من زیر صورت قباله را امضا کردند . پدر من سال گذشته ورشکست شدن و حتی مجبور شدیم منزل مسکونی خودمون رو بفروشیم ، الان به شدت به سهم الارث پدرم احتیاج داریم ولی این خانم این اموال را توقیف کردند ! و بعد از گذشت 4 سال و نیم از عقد و سه سال از دادخواست طلاق خانم میگن تا تمام 800 سکه را نگیرم طلاق نمیگیرم . (در ضمن تمکین هم نکردند و نفقه هم قطع شد) این خانم دوتا وکیل غدر دارند و ما واقعا دیگه نمیدونیم که باید چیکار کنیم خواهش میکنم مارو راهنمایی کنید چطوری میتونیم سهم الارث پدرم رو آزاد کنیم ؟

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 9:11 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

امور حقوقی شرکت سهامی خاص و سهامداران و مدیرعامل

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 11:15 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

سلام و عرض ادب پسری جوانی مدتی است با دخترم رابطه دارد و با تا هم اکنون از آن بی خبر بوده ایم ، حال که به خواستگاری دخترم آمده اند و ما به علت بی کاری و بدون سرمایه بودن و کلا نداشتن شرایط ازدواج ایشان با آن مخالفت کرده ایم ، مدتی است از طرف ایشان علاوه بر تهدید زبانی و تلفنی(اس ام اس)، مورد اهانت قرار گرفته و آبرویمان نیز هر روز در معرض خطر قرار میگیرد، ایشان در ادعا هایش بیان میکند چون در این مدت با دختر بنده دوست بوده و برای دخترم هزینه کرده(هزینه شارژ تلفن ، پول دستی، رفت و آمدو...)حال این حق را دارد که دخترم را از خانواده اش طلب کند، و اگر در در خواستش به جز جواب مورد نظر را بشنود حق بی آبرو کردن دختر و خانواده اش را دارا میباشد!!!! حال با وجود نداشتن شرایط ازدواج پسر و راضی نبودن حانواده دختر و حتی خود دخترم و مزاحمت های ایشان راه کار ما چیست؟

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 9:42 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال
1سوال

با سلام . خانمی هستم 50 ساله و خانه دار ساکن غرب کشور که تقریبا 10 سال است که همسرم بر اثر سکته قلبی در سن 45 سالگی فوت کرده و از آن پس مسولیت سرپرستی و به ثمر رساندن فرزندانم را بعهده داشتم (5 فرزند) و ازآنجا که قبل از ازدواج مستمری مربوط به پدرم را که نظامی بودند دریافت میکردم ، پس از فوت همسرم و با پیگیری فراوان موفق به برقراری مجدد مستمری پدری بنام خودم شدم و پس از چند سال پیگیری در مورد حقوق و مستمری مربوط به همسرم که تحت سازمان تامین اجتماعی بودند و به فرزندانم تعلق میگرفت موفق به دریافت حقوق و مستمری اندک تامین اجتماعی برای فرزندانم شدم که با توجه به اینکه خودم سرپرست آنها بودم ، اسمم به عنوان سرپرست و یکی از مستمری بگیران در فایل تامین اجتماعی ثبت شده است و متاسفانه در ماه جاری و درست قبل از تعطیلات سال جدید مستمری پدری خودم را که مربوط به نیروها ی مسلح میباشد بدون هیچ اطلاع قبلی قطع کرده اند . لطفا بنده را در حل این بحران راهنمایی بفرمایید

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 14:28 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال
1سوال

سلام

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 15:17 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال

  • برچسب ها:

1سوال

با سلام شوهر من با ماشین پراید من از شهرستان خنج به سمت علامرودشت در حرکت بوده که با بازرسی نیروی انتظامی مواجه می شود از انجایی که دوازده گرم هرویین و 2 گرم شیشه به همراه داشته فورا برای جلوگیری از لو رفتن مواد را در شاسی بوق ماشین در فرمان ماشین جاسازی می کند . اما در بازرسی لو میرود و خودش و ماشینش توقیف می شوند. در ضمن خودش مصرف کننده مواد هست و هدفش از حمل مواد نیز برای مصرف خودش بوده و قصد خرید و فروش نداشته است.بعد از یک ماه که از این قضیه گذشته است هنوز حکمی برایش صادر نشده و شوهرم هنوز در بازداشت است.اخیرا متوجه شده ایم که اتومبیل پراید که توقیف شده بوده به پارکینگ نیروی انتظامی تحویل داده نشده است و کادر نیروی انتظامی مستقیما آن را مصادره کرده و در کلانتری از آن در حال استفاده هستند. حال سوال من ازجنابعالی این است که: آیا بدون حکم دادگاه آیا ماموران مبارزه با مواد مخدر اجازه استفاده و یا مصادره اتومبیل مذکور را دارند؟ از آنجایی که اتومبیل مذکور به نام بنده هست ایا این کمکی به روند ازادسازی اتومبیل دارد؟ برای آزادسازی اتومبیل چه مسیر و مراحلی را باید طی کنم؟

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 18:52 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال
1سوال

مسائل خانوادگی

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 14:59 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال

  • برچسب ها:1سوال

سلام من روز 25 اسفند سال 90 طی یک قرارداد شفاهی در حضور شاهد و در منزل یکی از دوستانم با همان دوستم خودرویی معامله کردیم .همین دوستم این خودرو را از خانمی خریده بود اما هنوز سند را انتقال نگرفته بود که آنرا به من فروخت و من 6 فقره چک یک میلیونی بابت آن پرداختم و قرار شد پس از پاس شدن چکها دوستم مالک را بیاورد که سند را انتقال دهد اما این طور نشد و حالا پس از 18 ماه از پاس شدن چکها دوستم مالک را به محضر برده و سند را به کارمندش انتقال داده ولی خودرو طی این دوسال نزد من است و خودم هم آنرا بیمه کرده ام شاهد هم دارم. چند روز قبل همین دوستم با من تماس گرفت و به من گفت کارت خودرو و بیمه و کارت ملی ات را بیاور تا سند را به نام بزنیم و وقتی من آنجا رفتم با کمک کارمندش این مدارک را از من سرقت کردند و من را تهدید کردند که خودرو را نیز باید تحویل دهی وگرنه به زور میگیریم و اعلام سرقت میکنیم و... اما من به هر نحو که بود خودرو را همراه خودم آوردم . حال یک شکواییه برای انتقال مال غیر و یک دادخواست انتقال سند آماده کرده ام که به دادگاه ارائه دهم آیا استعلام از بانک برای چکها و بیمه که به نام من صادر شده و شهادت یک شاهد هنگام معامله و شهادت چند نفر مطلع برای محکوم کردن او کافی است ؟ آیا کار دیگری باید انجام دهم؟ من استطاعت مالی برای گرفتن وکیل ندارم و در ثانی خودروی من هم یک پراید 8 تومنی 86 است ولی برای من و اوضاع مالی فعلیم مهم است لطفا راهنمایی کنید من چگونه میتوانم به حقوق حقه ام برسم .با توجه به اینکه مدارکم را سرقت کردند دیگر نمیتوانم با ماشین کار کنم و زندگیم مختل میشود آیا زود به نتیجه میرسم یا طول میکشد ممنون از راهنمایی شما

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 11:32 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال