جهت مشاوره تلفنی با وکیل با شماره 09121192093 در تماس باشید.

مشاوره تلفنی خود را مطرح نمایید

1سوال

قانون جدید مهریه - لغو ممنوع الخروجی بابت اجراییه ثبت برای مهریه

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 18:30 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال1سوال

مجر و مستاجر

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 15:45 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال

  • برچسب ها:

1سوال

با درود فراوان. بنده 2 سال است که ازدواج کرده ام. چند ماهی است که با همسرم دچار مشکل شده ایم. ایشان از طریق ثبت مطالبه مهریه را نموده اند و حدس می زنم که ایشان گمان می کند که ملکی به نام من است که از طریق ثبت اقدام کرده است. قضیه از این قرار است که چند سال قبل پدرم از فرزندان خود و مادرم وکالت گرفت و یک خانه کلنگی خرید و به هر کدام از بچه ها یک دنگ داد که طبیعتا یک دنگ هم سهم من در سند رسمی بود و مسلما هیچ پولی از ما نگرفت . پدرم در سند قید کرد که کلیه منافع ملک تا زمانی که ایشان در قید حیات هست با ایشان است. حدودا 20 روز قبل از مطالبه مهریه توسط همسرم پدرم با همان وکالتنامه ای که از ما فرزندان داشت ملک را به اسم خودش و مادرم نمود که من هم اخیرا متوجه شدم. دلیل آن هم این بود که برای ملک مورد نظر جواز ساخت ایشان گرفته است و برای ساخت به شکل مشارکتی می خواهد تعداد شرکا کمتر باشد. البته ایشان از چند ماه قبل قصد این کار را داشته و مدارک آن موجود است ولی گرفتن مفاصا از دارایی با مشکلاتی مواجه شده و روند آن چند ماه طول کشید که هنوز هم انجام نشده است و ایشان با استفاده از قانون تسهیل این کار را کرد.حال سوال اینجاست که آیا این کار پدرم فرار از پرداخت دین (مهریه) برای بنده به حساب نمی آید با توجه به اینکه پولی رد و بدل نشده و ثمن پرداخت نشده و ...؟ با تشکر فراوان

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 13:6 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

نظام وظیفه عمومی

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 14:36 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

مشاوره در رابطه با عکس که بدون اجازه صاحب چاپ گردیده

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 19:38 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال1سوال

در خصوص شرایط گرفتن مهریه و طلاق و حضانت فرزند.

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 10:22 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

سلام من یک دختردو سال ونیمه دارم با شوهرم مشکل دارم میخواهم از اوجداشوم همه چیزم را می بخشم دخترم را به من بدهد چکارکنم؟

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 17:27 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال

  • برچسب ها:


1سوال

کارشناسی دو دانگ توقیفی ملکی که در ان ساکن هستم توسط همسرم

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 17:20 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

سلام و عرض ادب و تشکر از زحمات شما اینجانب آپارتمانی را خریداری نمودم که در مبایعه نامه ذکر شده است که ساختمان طبق مبحث 19 ساختمان ایجاد شده است و کلیه امکانات آن ذکر شد است و تاریخ ثبت سند در محضر نیز درج شده است اما پس از پیگیری از سازمانهای آب برق گاز متوجه شدم که فروشند با داشتن پارتیهای قوی و دادن رشوه و... تمامی مدارک را تهیه و پایان کار ساختمان را گرفته است لذا کنتور برق مشترک ( مشاع) را ندارد و بدلیل استفاده از برق غیر مجاز در زمان ساخت طبق اعلام شفاهی کارمندان اداره برق بعدا امکان جریمه سنگین وجود دارد ، آب نیز تفکیک نشده است و در فیش صادر شده تعرفه آن را در حال ساخت نمایش میدهد و ...البته هنوز سند رسمی انتقال نیافته است. لذا شهر داری هم اعلام میکند که سازنده ، 4واحد درخواست کرده و ما هم 4 واحد کنتور را تاییدیه میدهیم و کنتور برق 5ام را اداره برق باید بازرسی و اعلام نظر نماید . خلاصه تو این پاسکاری گیر کردیم لطفا راهنمایی فرمایید. و منالله التوفیق .

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 13:8 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

با عرض سلام و خسته نباشید.بنده مبلغ 40 میلیون به شخصی دادم تا با معامله ای که انجام میدهد تا تاریخ 16/1/91 , 45 میلیون به بنده بازگرداند.منزل ایشان از روز اول قولنامه به نام بنده بصورت وکالت بلاعزل و حق توکیل به غیر داده شد. در قولنامه ذکر گردید که چنانچه تا تاریخ مذکور چک 45 میلیونی ایشان که مشخصات آن در قولنامه ذکر شده پاس نشود منزل ایشان متعلق به بنده خواهد شد.از روی رفاقت بعد از تاریخ مذکور هم به ایشان مهلت دادیم تا مبلغ را آماده کند.تا اینکه در تاریخ 19/1/91 هم از طرف بنگاه و هم از طرف ایشان به بنده پیامک داده شد که چک آماده است به مبلغ 45 میلیون و بردار و پاس کن.بنده به همراه پدر و عموی خودم به بنگاه مراجعه کرده و بنگاه دار فسخ نامه ای را به بنده دادند تا پس از امضاء آن , چک45 میلیونی تحویل بگیرم.من و عموی خودم فسخ نامه را امضاء زدیم و چک را تحویل گرفتیم.اما گفتیم بعد از اینکه چک پاس شد , سند منزل و اصل قولنامه بنگاه و وکالتنامه محضر را به ایشان تقدیم میکنیم.متاسفانه روز بعد یعنی 20/1/91 چک فرم زدم و پاس نشد.با توجه به اینکه هنوز وکالتنامه محضری که بلاعزل و حق توکیل به غیر بوده و اصل قولنامه بنگاه و سند منزل در اختیار اینجانب است و با توجه به اینکه فسخ نامه را بعد از تاریخ 16/1/91 امضا کردیم ( پس از اتمام زمان مبایعه نامه), آیا میتوانم صاحب منزل باشم؟

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 14:1 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال


1سوال

ارث ومالیات بر ارث

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 16:27 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال

  • برچسب ها:

1سوال

مشاوره در چند جلسه در رابطه با شرکت،قراردادهای شرکت و.....

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 20:55 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال
1سوال

باطل کردن وکالت بلا عزل

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 20:3 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال1سوال

تغییر نام

2پاسخ

به صورت تلفنی در ساعت 9:47 توسط وکیل پایه یک دادگستری عضو وکالت آنلاین پاسخ داده شد.

لینک مستقیم سوال

  • برچسب ها: