لیست بهترین وکلای اراج تهران

لیست-بهترین-وکلای-اراج-تهران

مقدمه در رابطه با انتخاب بهترین وکلای اراج تهران

شاید برای شما پیش ‌آمده باشد که در پی حل مشکلات قانونی و حقوقی خود، به دنبال بهترین وکلای اراج تهران بگردید. در این حین ممکن است با حیطه‌های تخصصی مختلفی مواجه شده باشید. در زیر به بررسی هر یک از این عبارات و وکلا پرداخته‌ایم.

انواع بهترین وکلای اراج تهران

1-    وکیل قضایی:

وکیل قضایی، وکیلی است که پروانه وکالت داشته و در رشته حقوق تحصیلات خود را گذرانده است.

2-    وکیل اداری:

وکیل اداری، به وکیلی گفته می‌شود که در جهت قراردادی کاری، برای فردی و یا شرکت و اداره‌ای کار انجام می‌دهد. این فرد در اداره امور مختلف کاری شخص عملیات انجام می‌دهد. برای اینکه فردی بتواند وکیل اداری شود، به داشتن سواد حرفه‌ای حقوقی نیاز ندارد. هر کسی می‌تواند وکیل اداری به شمار برود. اما این فرد، به ‌هیچ ‌عنوان حق وکالت در مراجع قضایی، مداخله در کارهای قضایی، دفاع از موکل و ارائه مشاوره حقوقی را ندارد.

3-    وکیل تسخیری:

ازجمله اساسی‌ترین حقوق اولیه هر فردی، داشتن وکیل است. برخی از افراد شرایط انتخاب وکیل را ندارند. در این شرایط دادگاه برای آن‌ها وکیلی انتخاب کرده که به او وکیل تسخیری گفته می‌شود.

چگونه بهترین وکلای اراج تهران را بشناسیم

داشتن یک وکیل حرفه‌ای آن قدر مهم است که در اصل سی و پنج قانون اساسی آمده ‌است که طرفین دعوا حق دارند تا برای خود وکیل مناسبی را انتخاب نمایند و باید امکانات تعیین وکیل مناسب برای آن‌ها فراهم باشد. در سایت وکالت آنلاین می‌توانید انواع بهترین وکلای تهران را به‌صورت تفکیک‌شده و مدارک تحصیلی و حقوقی آن‌ها را مشاهده نمایید تا بتوانید بهترین وکیل را برای خود انتخاب نمایید

کلمه کلیدی: بهترین وکلای اراج تهران

شناسه : 27
لیست بهترین وکلای اراج تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.