×

لیست بهترین وکلای حکیمیه تهران

لیست-بهترین-وکلای-حکیمیه-تهران

شناسه : 84

بهترین وکلای حکیمیه

مقدمه

بهترین وکلای حکیمیه

مقدمه

برای یافتن بهترین وکلای حکیمیه و سپردن پرونده‌های حقوقی به آن‌ها، نیاز است با چند مفهوم آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را در این مرحله اساسی داشته باشید؛ چراکه بدیهی است اگر وکیل متخصص در پرونده خود را انتخاب نکنید، روند حل مشکلات به‌سختی پیش می‌رود و شما را در تمامی مراحل آزرده خاطر می‌کند. بنابراین دقت داشته باشید که مشاور حقوقی منتخب‌تان در عین داشتن سوابق تحصیلی مرتبط و عالی، تجربه‌های موفقی در زمینه پرونده شما داشته باشد.

حتی با دانستن این موضوع که یک وکیل نمی‌تواند به تمامی علوم مسلط باشد، باز هم فراموش نکنید که وکیل شما درصورت اشراف‌داشتن به مسائل مختلف و راه حل‌های بروز، کمک شایانی به موفقیت‌تان در کسب نتیجه نهایی دادگاه می‌کند. درواقع یک وکیل همه‌فن‌حریف می‌تواند با اعتمادبه‌نفس بالایی در دادگاه حاضر شود و از بهترین راه حل‌ها برای قانع‌کردن هیئت منصفه استفاده کند.

بهترین وکلای حکیمیه: وکیل اداری

جالب است بدانید وکلای ادارای با وکلای قضایی متفاوت هستند. دانستن این تفاوت به شما کمک می‌کند تا انتخاب منطقی‌تری داشته باشید. وکیل اداری شخصی است که توسط یک قرارداد وکالت که می‌تواند دست‌نویس یا ثبت‌شده در دفاتر اسناد رسمی باشد، نماینده یک شخص دیگر شده است. پس از امضای وکالت، وکیل اداری به انجام کارهای موکل خود و به‌نیابت از او در ادارات می‌پردازد.

همچنین گفتنی است نیازی نیست وکیل اداری از تحصیلات مرتبط برخوردار باشد و هرشخصی می‌تواند در این سمت به انجان کارهای موکلش بپردازد. بنابراین وکلای اداری هیچ حقی در ارائه مشاوره حقوقی یا دخالت در امور قضایی ندارند و صرفاً مسئولیت انجام کارهای اداری را دارند.

بهترین وکلای منطقه حکیمیه: وکیل قضایی

وکیل قضایی حتماً باید در رشته حقوق تحصیل کرده باشد و برخلاف وکیل اداری، نمی‌تواند سواد نامرتبط داشته باشد. درواقع، بهترین وکلای حکیمیه در جایگاه وکیل قضایی، با داشتن پروانه وکالت می‌توانند از اشخاص و حقوق آن‌ها دفاع کنند. دراین‌میان، اشخاصی که در آزمون وکالت شرکت نکرده یا قبول نشده‌اند و موفق به کسب پروانه وکالت نبوده‌اند، حق دخالت در امور قضایی را جز در موارد استثناء ندارند.

نتیجه‌گیری

بدیهی است که حوزه‌های مختلفی در وکالت وجود دارند و هریک نیازمند فرد متخصص در آن زمینه هستند. تیم مشاورین حقوقی وکالت آنلاین با اعضای حرفه‌ای و مجرب خود در تمامی زمینه‌ها مانند پرونده طلاق، پرونده چک و سفته، پرونده کیفری و دیگر موارد، به شما امکان برخورداری از مشاوره تخصصی را می‌دهد. درواقع شما می‌توانید تنها با مراجعه به وب‌سایت وکالت آنلاین، لیستی از وکلای خانم و آقا که در تمامی موضوعات متنوع دارای سوابق درخشان هستند را مشاهده کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای حکیمیه

لیست بهترین وکلای حکیمیه تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.