لیست بهترین وکلای کریم خان تهران

لیست-بهترین-وکلای-کریم-خان-تهران

وکالت نیز مانند بسیاری از شغل‌های دیگر انواع مختلفی دارد و شما برای انتخاب یک وکیل خوب و حرفه‌ای، باید با این موارد آشنا باشید.

به‌همین دلیل در این مطلب قصد داریم درباره تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو، ویژگی‌های آن‌ها و وظایفی که دارند صحبت کنیم و بعد از آن لیستی از بهترین وکلای کریم خان به‌شما معرفی کنیم که بتوانید بااستفاده از این موارد، بهترین وکیل را برای خود در امور کیفری و حقوقی انتخاب کنید. پس حتماً تا پایان همراه ما باشید.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو

تمام وکلای دادگستری باید پروانه وکالت داشته باشند تا بتوانند از حق موکل خود دفاع کنند، در دادگاه صجبت کنند، به افراد درباره پرونده‌های مختلف مشاوره دهند و....

حال این پروانه وکالت به دو دسته پایه یک و پایه دو تقسیم می‌شود که هرکدام وظایف و اختیارات خاص خودشان را دارند. وجه مشترکشان این است که هردو می‌توانند در امور وکالت فعالیت کنند، اما تفاوتشان در این است که وکیل پایه یک می‌تواند در کل کشور در امور حقوقی و کیفری فعالیت کند اما وکیل پایه دو برای فعالیت در برخی از آن‌ها محدود است. به‌طور مثال وکیل پایه دو می‌تواند در پرونده‌هایی کار کند که تخلف موکلین آن نهایتاً 10 سال است و یا جریمه آن حداکثر 50 میلیون تومان است.

وکیل پایه دو برای این که بتواند پایه یک داشته باشد، باید 2 سال کارآموزی کند و زیرنظر سرپرست خود برخی امور را انجام دهد تا در نهایت موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شود.

کلام پایانی درباره بهترین وکلای کریم خان

حالا که شما تفاوت دقیق وکیل پایه یک و پایه دو را متوجه شدید احتمالاً بهتر می‌دانید که برای حل مشکل خود باید به چه نوع وکیلی مراجعه کنید. در ادامه نیز برای بررسی هرچه بهتر بین وکلا، لیستی از بهترین وکلای کریم خان هم پایه یک و هم پایه دو را به‌شما معرفی می‌کنیم تا اگر در این محله به‌دنبال وکیل خوب هستید بتوانید بهترین آن‌ها را برای خود انتخاب کنید..

کلمه کلیدی اصلی: بهترین وکلای کریم خان

شناسه : 118
لیست بهترین وکلای کریم خان تهران صفحه 1، تعداد 16 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.