×

لیست بهترین وکلای منطقه هفت تهران

لیست-بهترین-وکلای-منطقه-هفت-تهران

شناسه : 164

مقدمه

مقدمه

منطقه هفت شهر تهران در قسمت مرکزی و شرقی پایتخت قرار گرفته است. این منطقه از شمال به بزرگراه رسالت، از جنوب به انقلاب و دماوند، از غرب به مدرس و مفتح و از شرق به خیابان سبلان دسترسی دارد. نظم و اجرای قانون در منطقه هفت اگرچه بالا است؛ اما گاهی ممکن است بنابه‌دلایل مختلفی درگیری‌هایی بین افراد رخ دهد. در این مواقع به‌منظور گرفتن حق‌وحقوق خود، لازم است در کنار مراجعه به پلیس و دادسرای ناحیه ۷ در خیابان مطهری و علی اکبری، از یک وکیل خوب نیز استفاده کرد. برای انتخاب بهترین وکلای منطقه 7 تهران در این شرایط می‌توان از بزرگترین سایت وکالت کشور، یعنی وکالت آنلاین استفاده نمود. با کمک این سایت لیستی از بهترین وکلای منطقه برای رسیدگی به دعاوی کیفری شما به نمایش درخواهد آمد.

از محله‌های معروف منطقه هفت تهران می‌توان به عباس‌آباد (اندیشه)، نظام‌آباد، ارامنه، بهار، حشمتیه، قصر، کاج، مجیدیه و خاقانی اشاره کرد. از مهم‌ترین ویژگی‌های منطقه هفت داشتن اراضی وسیع با کاربرد نظامی است. این منطقه از لحاظ دسترسی محلی و امکانات در شرایط خوبی قرار دارد.

مقایسه وکیل اداری و قضایی| بهترین وکلای منطقه 7 تهران

در ادامه به مقایسه وکیل اداری و وکیل قضایی خواهیم پرداخت:

وکیل اداری یا کاری، وکیلی است که به‌واسطه یک قرارداد اداری وکالت شخصی را برعهده گرفته است. این نوع وکیل قادر است بدون داشتن تحصیلات به‌خصوص و سابقه و مجوز خاصی این کار را انجام دهد. اما فقط حق مراجعه به ادارات را داشته و درصورت مداخله در امور قضایی و حقوقی مجازات خواهد شد.  

وکیل قضایی در واقع وکیلی است که دارای پروانه وکالت بوده و از حق وکالت افراد در دادگاه برخوردار است. برای فعالیت حرفه‌ای در شغل وکالت فرد باید حتماً در رشته حقوق تحصیل کرده باشد و از کانون وکلا پروانه وکالت دادگستری دریافت کند.

سخن‌پایانی

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با انواع وکلا آشنا کنیم تا با آگاهی بهتر و بیشتری اقدام به انتخاب وکیل مورد نظر خود کنید. از اینکه تا پایان ما را همراهی کردید، متشکریم.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای منطقه 7 تهران

لیست بهترین وکلای منطقه هفت تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.