×

لیست بهترین وکلای زرکش تهران

لیست-بهترین-وکلای-زرکش-تهران

شناسه : 172

مقدمه

مقدمه

تهران شهری مهاجرپذیر است که از اقوام مختلف سراسر کشور در آن جمع شده‌اند. بیشتر مهاجران به تهران تمایل داشتند در محله‌هایی که زمین قیمت مناسبی دارد، ساکن شوند؛ بنابراین تعدادی زیادی از آن‌ها به محله‌هایی مانند زرکش و وحیدیه آمدند. تعداد زیادی از ساکنان محله زرکش دارای وضع مالی متوسط بوده و در مواردی که نیاز به وکیل داشته باشند، یکی از معیارهای مهم آن‌ها هنگام انتخاب وکیل، حق‌الوکاله معقول، است. بهترین وکلای زرکش با دریافت حق‌الوکاله مناسبی از همشهریان خود، به آن‌ها در حل مسائل پیش‌آمده کمک می‌کنند.

بهترین وکلای زرکش در پیچ‌وخم مجتمع شماره 4 شورای حل اختلاف شهر تهران

شوراهای حل اختلاف برای ترویج سازش میان طرفین دعوا و کم کردن بار پرونده‌های موجود در دادسراها و دادگاه‌ها تشکیل شدند. پرونده‌هایی که به شورای حل اختلاف ارجاع داده می‌شوند، نسبت پیچیدگی کمتری به پرونده‌هایی که در دادگاه‌ها بررسی می‌شوند، دارند. اما بازهم برای اینکه از بالا و پایین کردن پله‌های بیشمار و رفت‌وآمدهای وقت و بی‌وقت به شوراهای حل اختلاف در امان باشید، نیاز به یک وکیل باتجربه دارید. مجتمع شماره 4 شورای حل اختلاف تهران واقع در محله زرکش، به دعاوی شبه قضایی مربوط به موارد زیر رسیدگی می‌کند:

•    جرائم تعزیری که فقط شامل پرداخت جریمه نقدی مطابق با درجه هشت هستند.

•    جرائم مالی باارزش کمتر از دویست میلیون ریال

•    دعاوی مربوط به تخلیه عین مستاجره به‌جز حق کسب و پیشه و سرقفلی

•    دعاوی تعدیل اجاره‌بها

•    صدور گواهی انحصار وراثت و ...

•    دعاوی خانوادگی با موضوع جهیزیه، مهریه و نفقه

اگر در رابطه با این موارد برایتان مشکل قانونی پیش آمد و بعد از طرح شکایت به مجتمع شماره 4 شورای حل اختلاف به آدرس محله زرکش، خیابان دماوند ارجاع داده‌شده‌اید، حتماً از یک وکیل مجرب در زرکش کمک بگیرید.

جمع‌بندی

در بسیاری از موارد در زندگی روزمره مکن است دچار اختلافاتی شویم که حل آن‌ها توسط خودمان امکان‌پذیر نباشد و به مراجع قانونی مانند شوراهای حل اختلاف ارجاع داده شویم. درصورتیکه خود فرد قصد داشته باشد تمام مراحل قانونی را در شوراها به‌تنهایی طی کند، ممکن است یک پرونده ساده تا مدت‌ها به نتیجه مطلوب یا سازش طرفین نرسد، اما حضور بهترین وکلای زرکش می‌تواند به‌طورکلی همه‌چیز را تغییر دهد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای زرکش

لیست بهترین وکلای زرکش تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.