×

لیست بهترین وکلای کرمان تهران

لیست-بهترین-وکلای-کرمان-تهران

شناسه : 163

مقدمه

مقدمه

محله کرمان در شهر تهران را می‌توان جزو قدیمی‌ترین محله‌های منطقه 8 شهرداری تهران دانست. بیشتر مجتمع‌های این محله مسکونی هستند و در این محله می‌توانید ساختمان‌های شیک و نوساز و ساختمان‌های قدیمی را در کنار یکدیگر ببینید. با توجه به اینکه درصد زیادی از بافت این محله را ساختمان‌های مسکونی تشکیل می‌دهند، امکان سرقت از خودروها و خانه‌ها افزایش می‌یابد و اگر خدای‌نکرده گرفتار سارقان در این محله و یا سایر محله‌های منطقه 8 شدید، حتماً باید از یک وکیل خوب کمک بگیرید. ساکنان محله کرمان می‌توانند از بهترین وکلای کرمان برای پیگیری سرقت و سایر مسائل قضایی خود کمک بگیرند.

پیگیری جرم و جنایت در دادسرای ناحیه 8 عمومی و انقلاب تهران توسط بهترین وکلای کرمان

دادسراها مسئول رسیدگی به جرائم و آسیب‌های اجتماعی ناشی از آن هستند. اگر جرائمی در رابطه با آزار و اذیت، مزاحمت، شرخری، سرقت و مسائل دیگری در منطقه 8 شهر تهران اتفاق بیافتد، آگاهی شمال شرق تهران و کلانتری‌های این ناحیه، پرونده را در صورت امکان به شعب 2 و 3 صلحی مجتمع شماره 30 شورای حل اختلاف یا شعبه صلحی 3019 شورای حل اختلاف می‌فرستند.

در مواردی که امکان بررسی پرونده در این شعبه‌ها نباشد یا امکان صدور رای با توجه به اختیارات شورای حل اختلاف وجود نداشته باشد، پرونده به دادسرای ناحیه 8 عمومی و انقلاب تهران واقع در محله کرمان فرستاده می‌شود.

اغلب پرونده‌هایی که به این دادسرا فرستاده می‌شوند، مربوط به مال‌باختگانی است که به دنبال بازپس‌گیری اموال خود از سارقان و مال‌خران هستند. پیگیری این‌گونه پرونده‌ها از زمان دادرسی تا صدور حکم اغلب طولانی است و طی این مراحل برای افراد عادی بسیار سخت، زمان‌بر و فرسوده کننده است. بهترین راه برای پیگیری پرونده‌ها تا رسیدن به رای قطعی، سپردن آن به یک وکیل کار بلد خواهد بود. دادسرای ناحیه 8 عمومی و انقلاب تهران در محله کرمان، میدان امام رضا، خیابان جانبازان غربی، خیابان اثنی عشری، پلاک 173 قرار دارد.

کلام آخر

سرقت به‌عنوان یکی از 10 جرم پرتکرار در شهر تهران، تعداد پرونده‌های زیادی را به خود اختصاص داده است. اگر مال‌باخته هستید و پرونده شما به دادسرای محله کرمان فرستاده‌شده است، حتماً برای ادامه مراحل آن از بهترین وکلای کرمان کمک بگیرید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای کرمان

لیست بهترین وکلای کرمان تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.