×

لیست بهترین وکلای مجیدیه تهران

لیست-بهترین-وکلای-مجیدیه-تهران

شناسه : 146

مقدمه

مقدمه

یکی از بهترین محله‌های شرق تهران مجیدیه است. بسیاری از افرادی که در شرق تهران سکونت دارند، این محله را برای زندگی انتخاب می‌کنند زیرا امکانات لازم برای زندگی راحت را دارد. این محله توسط بزرگراه رسالت به دو قسمت جنوبی و شمالی تقسیم‌شده است و می‌توان در 24 ساعت شبانه‌روز از امکانات آنجا استفاده کرد؛ اما گاهی اوقات ممکن است در هر محله‌ای هرچقدر هم که خوب باشد، اتفاقات بدی رخ دهد که برای حل‌وفصل آن‌ها نیاز باشد تا به دادسرای این منطقه مراجعه شود. برای حل‌وفصل سریع‌تر مشکلات خود در این دادسرا می‌توانید به سراغ بهترین وکلای مجیدیه بروید.

کمک از بهترین وکلای مجیدیه در حل‌وفصل دعاوی دادسرای مجیدیه

دادسرای مجیدیه یا دادسرای ناحیه 8 مجیدیه مسئول رسیدگی ویژه به پرونده مربوط به سرقت و جرم و جزای سارقین و مال‌خران است. اگر جزو دسته‌ای هستید که در منطقه‌های 4، 8 و 13 تهران زندگی می‌کنید و از شما دزدی شده است، 100 درصد پرونده شما به این دادسرا ارجاع داده می‌شود.

ضابطین این دادگاه تعدادی از آگاهی شمال شرق تهران و کلانتری‌های شمال تهران که شامل کلانتری 210،190،127،128،164،144،147،126،136،120 و 110 هستند. درواقع هرگونه دزدی که در محله‌هایی که این کلانتری‌ها هستند، رخ دهد، پرونده آن مستقیماً به دادسرای مجیدیه فرستاده می‌شود. این دادسرا در شهر تهران، اتوبان رسالت، خیابان عثنی عشری، نبش کوچه موسوی واقع ‌شده است.

بهترین وکلای منطقه مجیدیه به مال‌باختگان گرامی در دعاوی مربوط به این دادسرا کمک می‌کنند تا بتوانند حق‌وحقوق خود را از سارقین و مال‌خران باز پس بگیرند. در حقیقت بهترین وکلایی که در مجیدیه فعالیت می‌کنند، در طی سال‌ها بسیار با پرونده‌های مختلف مربوط به این مسئله سروکار داشته و تعدادی زیادی از آن‌ها را با موفقیت به پایان رسانده‌اند. چیزی که بسیار به روند پرونده کمک می‌کند، اطلاعات زیاد و تسلط بر قوانین و فن بیان خوب این وکلا است که دادسرا و قاضی را به دادن رای صحیح مجاب می‌کند.

سخن آخر

هنگامی‌که از فردی دزدی می‌شود، مقدار زیادی از احساسات منفی و ناامیدکننده به سراغ فرد می‌آید و رهایی از این احساسات و بازپس‌گیری اموال مسروقه آسان نیست. شما می‌توانید از بهترین وکلای مجیدیه برای پیگیری شکایت خود در دادسرای مجیدیه کمک بگیرید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای مجیدیه

لیست بهترین وکلای مجیدیه تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.