×

لیست بهترین وکلای امامزاده عبدالله تهران

لیست-بهترین-وکلای-امامزاده-عبدالله-تهران

شناسه : 157

مقدمه

مقدمه

محله امامزاده عبدالله یکی از محلات قدیمی مرکزی تهران است که در محدوده منطقه ۹ شهرداری این شهر واقع شده و جمعیت مناسبی دارد. اگر مشکلات قضایی و دادگاهی در این محله و برای ساکنینش اتفاق بیفتد، در اولین قدم باید در دادگاه طرح دعوی کرد. ممکن است برای ساکنین این محله دزدی اتفاق بیفتد، کلاهبرداری پیش بیاید، مشکلات و دعواهای ملکی به وجود بیاید و ده‌ها مسئله این چنینی که حل و فصل آن نیاز به طرح شکایت در دادگاه داشته باشد. پیروزی در جلسات دادگاه آسان نیست؛ اما یک وکیل مجرب و کارکشته قادر است روند دادگاه را به کلی تغییر دهد و شرایط را به نفع موکل خود بچرخاند. پس در صورت بروز اتفاقات ناگوار این چنینی، نیاز است به بهترین وکلای امامزاده عبدالله تهران مراجعه شود.

بهترین وکلای امامزاده عبدالله تهران جهت حل‌وفصل دعاوی در دادگاه

همان‌طور که گفتیم، محله امامزاده عبدالله از محله‌های مرکزی شهر تهران است و در منطقه ۹ شهرداری تهران واقع شده است. این محله از شمال با خیابان نوری نیارکی، بلوار شهید زاهد و بلوار استاد معین، از جنوب با خیابان شبیری، خیابان قزوین و خیابان چهل و پنج متری زرند، از شرق با خیابان سادات و بزرگراه یادگار امام و از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی ارتباط دارد.

دادسرایی که به شکایات این محله رسیدگی می‌کند، دادسرای هاشمی سابق یا ناحیه ۱۰ فعلی است. این دادسرا در خیابان آزادی، روبه‌روی پمپ بنزین، نبش خیابان خوش واقع شده است و کلانتری‌های محدوده هفت‌چنار، مهرآباد جنوبی و نواب را تحت پوشش می‌گیرد و پرونده‌های شکایت مربوطه به منطقه ۹، ۱۰ و ۲۱ شهرداری تهران را مورد بررسی قرار می‌دهد.

یقیناً پیروزی در این دادسرا و مجاب کردن قاضی پرونده برای رأی دادن، نیاز به وکیلی مجرب و کارکشته دارد که بتواند با فن بیان قوی، دانش و تجربه بالا و ارائه مستندات گوناگون، روند دادگاه را به نفع مال‌باخته پیش ببرد و نتیجه عادلانه حاصل شود. قطعاً بهترین وکلای امامزاده عبدالله تهران این توانایی را دارند که پرونده‌های مال‌باختگان این مناطق را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانند.

سخن پایانی

با موقعیت مکانی دادسرای ناحیه ۱۰ و چگونگی حل‌وفصل دعاوی توسط بهترین وکلای امامزاده عبدالله آشنا شدید. وب‌سایت وکالت آنلاین یک مرجع معتبر برای یافتن بهترین وکلای امامزاده عبدالله تهران است و شما می‌توانید اطلاعات لازم را از این مجموعه کسب کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای امامزاده عبدالله

لیست بهترین وکلای امامزاده عبدالله تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.