لیست بهترین وکلای دستغیب تهران

لیست-بهترین-وکلای-دستغیب-تهران

مقدمه

محله شهید دستغیب یکی از پر رفت و آمدترین محله‌های تهران است که در منطقه ۹ شهرداری این شهر و در مرکز تهران واقع شده است. مشکلات قضایی معمولاً غیرقابل پیش‌بینی هستند و ممکن است برای هر کسی پیش بیاید، ساکنان محله شهید دستغیب تهران در صورت خسارت دیدن، مال باختن، مورد سرقت و کلاهبرداری واقع شدن و هر اتفاقی از این قبیل، در قدم اول باید به دنبال بهترین وکلای دستغیب باشند تا دعاوی خود را به‌صورت رسمی در دادگاه مطرح کنند و برای پیروز شدن و گرفتن حقشان تلاش کنند. در این مقاله با ما همراه باشید تا درمکرد دادسرای محله شهید دستغیب تهران و بهترین وکلای دستغیب اطلاعاتی کسب کنید.

بهترین وکلای دستغیب برای طرح دعوی در دادگاه

همان‌طور که پیش از این گفتیم، محله دکتر دستغیب در منطقه ۹ شهرداری تهران واقع شده است. این محله از شمال با خیابان هاشمی و خیابان مبینی، از جنوب با خیابان نوری نیارکی و بزرگراه آیت الله سعیدی، از شرق با بزرگراه یادگار امام و از غرب با بلوار شهید زاهد و خیابان علی‌یاری مرتبط است. دادسرایی که به پرونده شکایات ساکنین محله شهید دستغیب رسیدگی می‌کند، دادسرای ناحیه ۱۰ تهران یا همان دادسرای هاشمی سابق است.

در این دادسرا شعب ۱ تا ۹ دادیاری، شعب ۱ تا ۵ بازپرسی و شعبه ۱۱۶۶ مستقر هستند و به شکایات مردم رسیدگی می‌نمایند. این دادسرا در محدوده منطقه ۹، ۱۰ و ۲۱ شهرداری تهران واقع شده و بازرسان و قاضیان این دادسرا، پرونده‌های مربوط به این مناطق را مورد بررسی قرار می‌دهند.

محدوده کلانتری‌های هفت‌چنار، نواب و مهرآباد جنوبی تحت پوشش این دادسرا است. دادسرای ناحیه ۱۰ تهران در خیابان آزادی، روبه‌روی پمپ بنزین، نبش خیابان خوش واقع شده است. شخص خسارت‌دیده و مال‌باخته معمولاً فشار روحی زیادی را متحمل می‌شود و باید تلاش کند با کمک گرفتن از وکلای مجرب، از استرس خود بکاهد تا بتواند مال خود را در دادگاه زنده کرده و خسارت بیشتری نبیند.

مشخصاً بهترین وکلای دستغیب با سال‌ها درس خواندن و کسب تجربه می‌توانند روند دادگاه را با ارائه مستندات لازم و استفاده از دانش خود، به بهترین نحو پیش ببرند و شخص مال‌باخته را به حق خود برسانند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای دستغیب

شناسه : 158
لیست بهترین وکلای دستغیب تهران صفحه 1، تعداد 15 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.