×

لیست بهترین وکلای سراسیاب مهرآباد تهران

لیست-بهترین-وکلای-سراسیاب-مهرآباد-تهران

شناسه : 160

کلمه کلیدی: بهترین وکلای سراسیاب مهراباد

مقدمه

محله سراسیاب مهراباد یکی از محله‌های مرکزی بسیار قدیمی تهران است که در منطقه ۹ شهر تهران واقع شده است. این محله دسترسی بسیار خوبی به امکانات شهری مختلف دارد و بسیاری از مردم تصمیم می‌گیرند سراسیاب مهراباد را به‌عنوان محل زندگی خود انتخاب کنند. یقیناً زندگی همیشه بر وفق مراد پیش نمی‌رود و ممکن است مشکلاتی گریبان‌گیر همه یا بخشی از ساکنان یک محله بشود؛ مشکلاتی مانند سرقت، کلاهبرداری، ساخت‌وساز نامناسب، نارضایتی از همسایه‌ها، تعرض و... تنها نمونه‌ای از هزاران مشکلی است که در طول زندگی یک فرد ممکن است برایش پیش بیاید. اگر این موارد به شکایت رسمی ختم شود، قطعاً نیاز به وکیلی مجرب است و ساکنان این محله تصمیم می‌گیرند به دنبال بهترین وکلای سراسیاب مهراباد باشند تا روند دادرسی به بهترین شکل ممکن انجام شود و حق به حق‌دار برسد.

 بهترین وکلای سراسیاب مهراباد و حل پرونده‌های مال‌باختگان

دادسرای هاشمی سابق یا دادسرای ناحیه ۱۰ یکی از دادسراهای شهر تهران است که اگر ساکن محله سراسیاب مهراباد هستید، به شکایات شما رسیدگی می‌کند. در این دادسرا شعب شماره ۱ تا ۵ بازپرسی، شعب شماره ۱ تا ۹ دادیاری و شعبه ۱۱۶۶ مستقرند. دادسرای عمومی ناحیه ۲۳ تهران در طبقه اول ساختمان این دادسرای هاشمی یا دادسرای ناحیه ۱۰ مستقر است و در محدوده شهرداری منطقه ۹، ۱۰ و ۲۱ واقع شده است.
این دادسرا کلانتری‌های محدوده نواب، هفت‌چنار و مهرآباد جنوبی یا همان محله سراسیاب مهراباد را پوشش می‌دهد. ساختمان دادسرای ناحیه ۱۰ در خیابان آزادی، روبه‌روی پمپ بنزین، نبش خیابان خوش واقع شده است و پرونده‌های اتفاق افتاده در مناطق گفته شده، به این دادسرا فرستاده می‌شود.

بهترین وکلای سراسیاب مهراباد با دانش و تجربه بالا خود آماده خدمت‌رسانی به ساکنین محله هستند و به مال‌باختگان محترم کمک می‌کنند که دعاوی خود در مورد خسارت، سرقت، کلاهبرداری و... را به خوبی در دادگاه پیش ببرند و قاضی را برای دادن رأی عادلانه مجاب کنند.

سخن آخر

مال‌باختن و خسارت دیدن اتفاقی ناخوشایند است و فرد خسارت‌دیده علاوه‌‌‌‌‌بر مشکلات مالی که برایش پیش می‌آید، باید حجم زیادی از احساسات منفی و بار روانی را نیز تحمل کند و این به‌اندازه کافی ناتوان‌کننده است. پس بهتر است از وکلای مجرب برای طرح دعوی خوب کمک بگیرد تا زودتر از شرایط مالی و روانی نابسامانی که برایش ایجاد شده، خلاص شود.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای سراسیاب مهراباد

لیست بهترین وکلای سراسیاب مهرآباد تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.