×

لیست بهترین وکلای فتح تهران

لیست-بهترین-وکلای-فتح-تهران

شناسه : 170

مقدمه

مقدمه

محله فتح تهران را همگی باوجود کارخانه‌ها و تولیدی‌ها و کارگاه‌های بزرگ و کوچکش می‌شناسیم. محله فتح یکی از محله‌های ناحیه 2 شهرداری منطقه 9 تهران است و به دلیل صنعتی بودن بیشتر قسمت‌های آن، ساکنین کمی دارد. این محله در محدوده بین بزرگراه فتح، بلوار الغدیر، شهرک فردوس، رودخانه کن و بلوار شهید بروجردی قرار دارد. باوجود جمعیت کم این محله، بازهم دفترهای وکالت را می‌توانیم در این قسمت از تهران پیدا کنیم. در ادامه بیشتر درباره بهترین وکلای فتح و عملکرد آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

بهترین وکلای فتح در موضوعات اداری و کیفری

همان‌طور که با محله فتح آشنا شدیم، بیشتر از 500 واحد صنعتی کوچک و بزرگ در این محله فعالیت دارند و سابقه فعالیت خیلی از آن‌ها به سال‌های طولانی بازمی‌گردد. تعدادی از واحدهای صنعتی معروف این منطقه عبارت از: شرکت کفش ملی، شرکت صنایع شیر ایران و پاکسان. دانشگاه خانه کارگر، دانشگاه شرکت صنعتی کوشا و مرکز آموزش عالی دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نیز در این محله قرار دارند.
طبیعی است که باوجود تعداد زیادی از مراکز خدماتی و واحدهای صنعتی، مشکلات اداری نیز در این محل زیاد باشد. مشکلاتی مانند حقوق کارکنان و کارمندان، رفتارهای سازمانی و موارد دیگری که ممکن است به دلیل تعدیل نیرو واحدهای صنعتی و ... اتفاق بی افتد. در اینجا بحث شکایت به دیوان عدالت اداری مطرح می‌شود.

دیوان عدالت اداری به شکایات و دعاوی مربوط به تخلف سازمان‌ها و شرکت‌ها از پرداخت حقوق کارکنان، جبران خسارت، تضییع حقوق استخدامی و موارد دیگر رسیدگی می‌کند. زمانی که برای اولین بار برای شکایت به دیوان عدالت اداری مراجعه می‌کنید، می‌فهمید که بدون داشتن یک وکیل اداری مجرب، انجام کارهای مربوط به شکایت تقریبا غیرممکن و سخت است. بهترین وکلای اداری در منطقه فتح به شما در این زمینه کمک خواهند کرد. از سوی دیگر احتمال دارد که مشکلات کیفری نیز برای شما در دادسرا یا کلانتری 119 محله فتح نیز پیش بیاید که جای نگرانی ندارد، زیرا وکلای کیفری فتح در کنار شما هستند.

سخن پایانی

بهترین وکلا در موضوعات اداری و کیفری در محله فتح با هزینه حق‌الوکاله مناسبی کارهای اداری و پرونده‌های شما را پیگیری می‌کنند. شما می‌توانید بهترین وکلای فتح را در وب‌سایت وکالت آنلاین بیابید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای فتح

لیست بهترین وکلای فتح تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.