×

لیست بهترین وکلای فرودگاه مهرآباد تهران

لیست-بهترین-وکلای-فرودگاه-مهرآباد-تهران

شناسه : 167

مقدمه

مقدمه

محله فرودگاه مهرآباد قدمتی بیش از نیم‌قرن دارد و در کنار فرودگاه مهرآباد قرار دارد. این محله در همسایگی مناطق 18،21،15 و 2 قرار دارد. محله مهرآباد جزوه محله‌های متوسط نشین تهران بوده و مردم آن اغلب با اصالت و بافرهنگ هستند. به دلیل وجود کارخانه‌های متعدد در اطراف محله مهرآباد مانند کارخانه‌های اتاکو، پارسی کولا، شیر پاک، لبنیات می ماس و ... و قیمت مناسب خانه‌های این منطقه، اغلب ساکنان آن کارمندان و کارکنان کارخانه‌ها هستند. به دلیل وجود فرودگاه مهرآباد در این محله، دادسرای فرودگاه تهران نیز در این مکان قرار دارد و بهترین وکلای فرودگاه مهرآباد آماده رسیدگی به پرونده‌های شما در این دادسرا هستند.

بهترین وکلای فرودگاه مهرآباد در رسیدگی به پرونده‌های دادسرای فرودگاه

دادسرای فرودگاه مهرآباد در فرودگاه مهرآباد و جنب پایانه شماره 1 این مجموعه و در نزدیکی بانک ملی شعبه ورودی فرودگاه، کیش ایر و ایستگاه مترو پایانه فرودگاه مهرآباد واقع‌شده است. در صورت لزوم می‌توانید با شماره 44671124 دادسرا تماس بگیرید. دادسرای ناحیه 30 تهران (فرودگاه) مسئول رسیدگی به پرونده‌های ارسالی از سوی تمامی کلانتری‌های منطقه 9 و سراسر تهران و آگاهی مرکزی است.

تمام جرائمی که در دادسرای عمومی و انقلاب به آن رسیدگی می‌شود، در این دادسرا قابل‌رسیدگی هستند و جرائمی که در فرودگاه یا پروازهای داخلی و خارجی نیز رخ می‌دهند، در دادسرای ناحیه 30 تهران ویژه فرودگاه مهرآباد رسیدگی می‌شوند.

این دادسرا علاوه بر رسیدگی به پرونده‌های بین‌المللی و کیفری، دستور ممنوع‌الخروج کردن، جلب اشخاص، دستگیری متهم و توقیف اتومبیل در محدوده فرودگاه را نیز صادر می‌کند.

بهترین وکلای محدوده فرودگاه مهرآباد با تمام جرائم و پرونده‌هایی که در این دادسرا به آن‌ها رسیدگی می‌شود، آشنایی دارند و می‌توانند به مراجعه‌کنندگان این دادسرا در رابطه با نحوه پیشرفت پرونده و رای نهایی مشاوره بدهند و از رفت‌وآمدهای اضافه افراد جلوگیری کنند.

در حقیقت بهترین وکلای این منطقه با استفاده از قدرت فن بیان خود و آشنایی با فضای دادسرا می‌توانند رای دادسرا را تغییر داده و در رای صادرشده با دادن درخواست تجدیدنظر، تغییراتی را اعمال کرده یا حکم جلب و ممنوع‌الخروجی افراد را لغو کنند.

جمع‌بندی

دادسرای ناحیه 30 تهران ویژه فرودگاه مهرآباد به کلیه جرائم مربوط به موضوعات چک، امور بین‌الملل و جرائم فرودگاهی رسیدگی می‌کنند. انتخاب یک وکیل مجرب از بین بهترین وکلای فرودگاه مهرآباد برای پیگیری پرونده شما در این دادسرا می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای فرودگاه مهرآباد

لیست بهترین وکلای فرودگاه مهرآباد تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.