×

لیست بهترین وکلای منطقه ده تهران

لیست-بهترین-وکلای-منطقه-ده-تهران

شناسه : 176

مقدمه

مقدمه

منطقه ده را می‌توان یکی از قدیمی‌ترین و پرجمعیت‌ترین مناطق تهران دانست. این محله تقریباً در مرکز شهر تهران واقع‌شده است و از اطراف به خیابان قزوین، خیابان آزادی، بزرگراه نواب صفوی و خیابان شهیدان محدود می‌شود. خیابان‌های معروف و پررفت‌وآمدی مانند امام خمینی، جیحون، رودکی و کمیل نیز در این منطقه قرار دارند. منطقه ده خود به محله‌های متعددی مانند بریانک و ... تقسیم می‌شود که جزو معروف‌ترین محله‌های تهران برای زندگی هستند. این معروفیت و قدیمی بودن تا حدی می‌تواند از بروز جرم و جنایت در این محله پیشگیری کند اما مسئله این است که در دنیای امروز به‌سختی می‌توان منطقه‌ای را پیدا کرد که در آنجا هیچ جرم و جنایتی رخ ندهد. بهترین وکلای منطقه ده برای رسیدگی به پرونده‌های کیفری و حقوقی ساکنین این منطقه در وکالت آنلاین در کنار یکدیگر جمع شده‌اند.

بهترین وکلای منطقه ده در پرونده‌های کیفری

جرائم کیفری شامل جرائم مطبوعاتی، سیاسی، جرائم با مجازات حبس تعزیری، افساد فی‌الارض، تبانی، جرائم تهدیدکننده امنیت داخلی و ملی، سرقت، حمله مسلحانه یا احراق، خریدوفروش مواد مخدر و روان‌گردان، هتک حرمت و توهین به رهبر انقلاب و جمهوری اسلامی، قاچاق هرگونه کالا به‌خصوص اسلحه و مهمات هستند. برخی دیگر از جرائم متداول مانند جرائم رانندگی، مصرف مشروبات الکی و توهین نیز هستند و در دادسراها به آن رسیدگی می‌شود.

هرگونه جرائم کیفری که در منطقه 10 تهران اتفاق بی افتد، پرونده آن برای پیگیری به دادسرای ناحیه 10 هاشمی فرستاده می‌شود. این دادسرا در تقاطع خیابان‌های جیحون و دامپزشکی قرار دارد و ضابطین آن کلانتری‌های 108،111،115،150،154 واقع در مناطق 9،10 و 21 و پایگاه هشتم آگاهی شهر تهران است. بهترین وکلای کیفری منطقه ده توانایی قبول تمامی دعاوی که در این دادسرا بررسی می‌شود را دارا هستند.

سخن آخر

جرائم کیفری در کشور بسیار گسترده هستند و فردی که درگیر پرونده‌های کیفری می‌شود نیازمند یک وکیل ماهر است تا بتواند مراحل قانونی در دادسرا را طی کند. بهترین وکلای منطقه ده در حل پرونده‌های کیفری توانایی و مهارت زیادی داشته و می‌توانند بهترین انتخاب شما باشند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای منطقه ده

لیست بهترین وکلای منطقه ده تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.