×

لیست بهترین وکلای انقلاب - فلسطین تهران

لیست-بهترین-وکلای-انقلاب---فلسطین-تهران

شناسه : 197

مقدمه

مقدمه

ساکنین شهر تهران غیرممکن است خاطره‌ای با محله انقلاب-فلسطین نداشته باشند. این محله با دانشگاه تهران، سینما میدان انقلاب، کافه‌ها و کتاب‌فروشی‌های اطراف آن شناخته می‌شود. بافت این محله اغلب تجاری – اداری با تعداد زیادی دفتر شرکت و انتشارات در این منطقه است. محله انقلاب-فلسطین در طرح زوج و فرد قرار داشته و دسترسی به آن از طریق مترو، تاکسی و BRT به‌سادگی از سایر نقاط تهران امکان‌پذیر است. وجود دانشگاه تهران، مراکز فرهنگی هنری و آموزشگاه‌های موسیقی، مدارس و آموزشگاه‌های فراوان، کافه‌ها، مراکز خرید متعدد، خوابگاه‌ها، سازمان غذا و دارو، مرکز تحقیقات دانشگاه شاهد، اداره پست شهید یوسفیان و شرکت‌ها، این محله را بسیار پر رفت‌وآمد کرده است. شما می‌توانید هرچه را که می‌خواهید علاوه بر بهترین وکلای تهران را در این محدوده پیدا کنید. برای آشنایی بیشتر با بهترین وکلای انقلاب-فلسطین با ما همراه باشید.

بهترین وکلای انقلاب-فلسطین و مراکز قانونی این محله

در هر محله پر رفت‌وآمدی نیاز به حضور وکیل احساس می‌شود و اگر آن محله یکی از معروف‌ترین و پر رفت‌وآمد ترین محله‌های تهران باشد، این نیاز بیشتر خود را نشان می‌دهد. در محدوده انقلاب-فلسطین دو مرکز قضایی مهم شهر تهران قرار دارند که برای رسیدگی پرونده‌ها و مشکلات مربوط به این دو مرکز، حتماً باشد وکلای مجربی انتخاب شوند. معاونت منابع انسانی دادگستری استان تهران در این محدوده به آدرس محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان دوازدهم فروردین، ساختمان تبریزچی قرار دارد.

این مرکز یکی از مجتمع‌های قضایی تهران بوده که به مشکلات مردم رسیدگی کرده و تلاش خود را برای سریع‌تر انجام دادن امور و مشکلات مردم کی کند. مرکز قضایی مهم دیگر این محله دادسرای ناحیه 11 ولی‌عصر تهران واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، میدان منیریه است که به دعاوی کیفری منطقه 11 رسیدگی می‌کند. ضابطین این دادسرا نیز کلانتری‌های 112، 115 و 129 و پایگاه هشتم آگاهی شهر تهران هستند.

جمع‌بندی

دادسراها مکان‌هایی هستند که به دعاوی کیفری افراد در موضوعات مختلف رسیدگی کرده و مدت‌زمان این بررسی می‌تواند بسته به موضوع دعوا، شلوغ بودن دادسرا و ناآشنایی از قانون متفاوت باشد. در محله‌هایی مانند انقلاب-فلسطین که بسیار شلوغ هستند، وجود یک وکیل خوب می‌تواند بسیار روند رسیدگی به پرونده را تغییر دهد. بهترین وکلای انقلاب-فلسطین را می‌توانید در وکالت آنلاین بیابید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای انقلاب-فلسطین

لیست بهترین وکلای انقلاب - فلسطین تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.