لیست بهترین وکلای قلمستان تهران

لیست-بهترین-وکلای-قلمستان-تهران

مقدمه بهترین وکلای قلمستان

محله قلمستان یکی از محله‌های قدیمی شهر تهران است که در مرکز آن و در منطقه 11 قرار گرفته‌است. این محله از سمت شمال به محله امیریه و خیابان قزوین، از سمت مشرق به محله فروزش یا مهدی‌خانی و خیابان ولی‌عصر، از سمت جنوب به محله 18 خیابان مولوی و از سمت مغرب به خیابان کارگر محدود می‌شود. اولین ساکنان این محله، مهاجران حاشیه‌نشین شهر تهران بودند. قدمت محله قلمستان به دوران ناصرالدین‌شاه قاجار برمی‌گردد. این محله امروز یکی از محله‌های پرتراکم شهر تهران به‌شمار می‌رود. اگر ساکن این محله هستید یا قصد خرید یا اجاره خانه در این محله را دارید، باید به‌دسترسی‌های قلمستان مثل بیمارستان‌ها، کلانتری و دادگاه آگاه باشید. هر یک از ما روزی به خدمات قضایی نیاز داریم و باید بدانیم به کجا مراجعه کنیم. هنگام دزدی یا سرقت، دعاوی خانوادگی یا مشکلات دیگر شما نیاز به اقامه دعوا یا تنظیم شکوائیه دارید. بهرمندی از بهترین وکلای قلمستان در این پرونده‌ها می‌تواند راهگشای مشکل شما باشد.

برای دعاوی کیفری در قلمستان، به کدام دادسرا باید مراجعه کنیم؟

دعاوی کیفری شامل شکایاتی نظیر کلاه‌برداری، جعل و یا توهین می‌شود. اگر ادعا دارید شخص یا اشخاصی مرتکب جرمی شده‌اند که طبق قانون مدنی باید مجازات شوند، باید در دادسرای کیفری شکوائیه تنظیم کنید. البته می‌توانید این کار را به بهترین وکلای قلمستان واگذارکنید و خیالتان از این بابت راحت باشد.

مسئول رسیدگی به پرونده‌های کیفری قلمستان که در منطقه 11 تهران واقع شده‌است، دادسرای ناحیه 11 ولی‌عصر (عج) است. این دادسرا در آدرس استان تهران، تهران، خیابان ولی عصر (عج)، میدان منیریه قرار گرفته ‌است.

ضابطین قانونی این دادسرا، کلانتری‌های  112، 115 ، 129 و همچنین پایگاه هشتم آگاهی هستند. اگر برای مثال کسی از شما کلاه‌برداری کرده ‌است ابتدا باید به این کلانتری‌ها مراجعه کنید تا روند قانونی را به شما یادآور شوند. البته با بهرمندی از بهترین وکلای قلمستان دیگر نیازی نیست خودتان این مراحل را سپری کنید.

برای دعاوی حقوقی در قلمستان، به کدام دادسرا باید مراجعه کنیم؟

دعاوی حقوقی شامل مواردی مثل مطالبه وجه چک یا سفته و خسارت می‌شود. برای رسیدگی به دعاوی حقوقی در قلمستان باید به دادسراهای ذی‌صلاح این منطقه مراجعه کنید. مسئول رسیدگی به پرونده‌های حقوقی منطقه 11 تهران، مجتمع قضایی شهید مدنی است که در خیابان انقلاب، خیابان قدس (خیابان ضلع شرقی دانشگاه تهران)، روبه‌روی خیابان پورسینا واقع شده‌ است. با بهرمندی از بهترین وکلای قلمستان دیگر نیازی نیست خودتان پیگیر پرونده‌های حقوقی‌ خود باشید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای قلمستان

شناسه : 200
لیست بهترین وکلای قلمستان تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.