×

لیست بهترین وکلای هلال احمر تهران

لیست-بهترین-وکلای-هلال-احمر-تهران

شناسه : 196

مقدمه

مقدمه

زمانی که برای انجام یک کار قانونی نیاز به مشاوره با یک وکیل یا سپردن وکالت انجام اموری به وکیل را داریم، به دنبال وکیلی می‌گردیم که توانایی کافی برای بر عهده گیری این مسائل را داشته باشد. برای پیدا کردن وکیل خوب راه‌های مختلفی مانند پرسش از دوستان و آشنایان، جستجو در اینترنت و موارد دیگری وجود دارد و به‌احتمال‌زیاد برخلاف تصورتان، وکلای مجرب فقط افراد مسن و آقایان نیستند. در حقیقت دیگر سن بالا و آقا بودن معیار مناسبی برای انتخاب وکیل نیست و می‌بینیم که بسیاری از وکلای جوان و خانم‌ها نیز در پرونده‌های خود عملکرد بسیار خوبی دارند. وب‌سایت وکالت آنلاین بهترین وکلای هلال احمر را با توجه به رزومه کاری، توانایی‌ها و مهارت‌های آن‌ها به شما معرفی می‌کند.

کمی درباره محله هلال احمر و بهترین وکلای هلال احمر

محله هلال احمر یکی از محله‌های منطقه 11 کلان‌شهر تهران بوده و خیابان معروف هلال احمر نیز از آن عبور می‌کند. خیابان هلال احمر یکی از معابر مهم منطقه بوده و مراکز مهمی مانند شهرداری منطقه 17 ناحیه 3، بیمارستان شهید فهمیده، پردیس سینمایی رازی و پلیس +10 در این خیابان قرار دارند.

از محله‌های اطراف هلال احمر می‌توان به انبار نفت، بلورسازی، عباسی و قلمستان اشاره کرد که همگی توسط خیابان هلال احمر به خیابان‌های مهم شهر تهران مانند کارگر جنوبی، مولوی، قزوین، جوادیان، اسکندری و ... متصل می‌شوند. به‌طورکلی منطقه 11 و محله هلال احمر را می‌توان جزو مناطق مهم و سیاسی شهر تهران دانست.

کلانتری 115 رازی شهر تهران در محله هلال احمر، خیابان قزوین، رو به روی خیابان مخصوص، خیابان مرادی واقع‌شده است و ساکنین این محله می‌توانند از طریق شماره تلفن 021-55416119 شکایات و مشکلات خود را با این کلانتری مطرح کنند. کلانتری 115 رازی نقش پررنگی در رازگشایی پرونده‌های قتل، خودکشی، آتش‌سوزی، سرقت و جیب‌بری دارد و تاکنون پرونده‌های بسیاری در این زمینه‌ها را حل‌وفصل کرده است. اگر در محله‌تان مشکلاتی مانند آنچه گفته شد پیش آمد، مطمئن باشید با کمک کلانتری و بهترین وکلا هلال احمر می‌توان آن را حل کرد.

سخن آخر

برخلاف گذشته که تعداد وکلا در هر شهر و محله‌ای کم بود و یک وکیل همه پرونده‌های مربوط به حوزه‌های مختلف قانون را قبول می‌کرد، امروزه تعداد زیادی از وکلا در همه‌جا حضورداشته و انتخاب وکیل سخت‌تر شده است. اگر در تهران به دنبال وکیل می‌گردید، بهترین وکلای هلال احمر می‌توانند بسیار مناسب باشند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای هلال احمر

لیست بهترین وکلای هلال احمر تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.