×

لیست بهترین وکلای پانزده خرداد تهران

لیست-بهترین-وکلای-پانزده-خرداد-تهران

شناسه : 203

مقدمه

مقدمه

محدوده پانزده خرداد یا به‌طور دقیق‌تر خیابان پانزده خرداد، یکی از خیابان‌های قدیمی تهران است که بازار بزرگ را نیز در خود جای‌داده است. وقتی به این محله مراجعه می‌کنید، علاوه بر بازار بزرگ، مکان‌هایی مانند کاخ گلستان، ساختمان رادیو، مسجد شاه، ساختمان تاریخی دادگستری و بسیاری مکان‌های دیگری را می‌بینید که اهمیت این محله را از قدیم نشان می‌دهد. برای دسترسی به 15 خرداد می‌توانید از تاکسی‌ها و مترو استفاده کنید علت حضور بهترین تعداد زیادی از وکلا در این محله، وجود دادسرای عمومی و انقلاب مرکزی تهران است که هرروزه به تعداد زیادی پرونده رسیدگی می‌کند. برای انتخاب بهترین وکلای پانزده خرداد برای قبول پرونده‌های مربوط به این دادسرا، بهتر است اول کمی با دادسرا و سپس اقدامات وکلای خبره توضیح دهیم.

دادسرای عمومی و انقلاب تهران واحد مرکز و بهترین وکلای پانزده خرداد

دادسرای عمومی و انقلاب تهران واحد مرکز در میدان 15 خرداد، ساختمان مرکزی دادسرای عمومی و انقلاب تهران واقع‌شده است و می‌توانید با شماره تلفن 35051111 با دادسرا تماس بگیرید. ازجمله وظایف این دادسرا می‌توان به کشف جرم، تعقیب و دستگیری متهم، جمع‌آوری تمامی مدارک و مستندات مربوط با موضوع پرونده و رسیدگی به مسائل مقدماتی پرونده تا مشخص شدن شرایط کلی آن است.

درنهایت پس از طی تمامی مراحل گفته‌شده، احکام کیفری نهایی پرونده توسط دادسرا اجرایی می‌شود. زمانی که یک پرونده به دادسرا فرستاده می‌شود، یعنی برای به انتها رسیدن آن لازم است تا تمامی مراحل از ابتدا تا انتها طی شود و نشان‌دهنده مدت‌زمانی است که طرفین پرونده باید در رفت‌وآمد و درگیر مسائل قضایی شوند

بهترین وکلا پانزده خرداد در طی سال‌ها تجربه کاری خود با انواع پرونده‌هایی که به این دادسرا فرستاده می‌شوند و نحوه دادرسی آن‌ها سروکار داشته و به‌خوبی می‌دانند که چگونه با قانون یک پرونده را جلو ببرند.

کلام پایانی

دادسراها مجریان و عاملان قانون و برقراری عدالت در جامعه هستند. زمانی که پرونده‌ای به دادسراها فرستاده می‌شود، آن‌ها وظیفه‌دارند تا تمامی مدارک و اقدامات لازم را برای برقراری عدالت و نظم در جامعه انجام دهند. در دادسرای مرکزی تهران نیز بهترین وکلای پانزده خرداد با توجه به پرونده، مدارک و شواهدی را جمع‌آوری کرده و برای دفاع از موکل خود به کار می‌گیرند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای پانزده خرداد

لیست بهترین وکلای پانزده خرداد تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.