×

لیست بهترین وکلای پیچ شمیران تهران

لیست-بهترین-وکلای-پیچ-شمیران-تهران

شناسه : 204

مقدمه

مقدمه

محله پیچ شمیران یا به قول قدیمی‌ها پیچ شمرون، در قدیم تهران را به محله خوش آب‌وهوای شمیران وصل می‌کرد. پیچ شمیران در مرز دو منطقه 7 و 12 تهران واقع‌شده و امروزه یکی از محله‌های مرکزی شهر تهران محسوب و به تقاطع دو خیابان شریعتی و انقلاب اسلامی گفته می‌شود. این پیچ یکی از پرترددترین تقاطع‌های تهران بوده و درنهایت خیابان شریعتی را به میدان قدس متصل می‌کند. از جاذبه‌های این منطقه کاخ‌موزه قصر (زندان قصر سابق) است که باید بگوییم در کنار همه زیبایی‌های این محله، دادسرای ناحیه 1 تهران نیز در آنجا قرار دارد و مهم‌ترین دلیل برای حضور وکلای زیادی در پیچ شمیران است. در چنین مواقعی انتخاب بهترین وکلای پیچ شمیران از بین تعداد زیادی دفتر وکالت و موسسه‌های حقوقی کاری بسیار سخت به نظر می‌رسد؛ بنابراین ما در وکالت آنلاین اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

بهترین وکلای پیچ شمیران در دعاوی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 1 پیچ شمیران

دادسرای ناحیه 1 پیچ شمیران در خیابان شریعتی، پل صدر، خیابان الهیه پلاک 2 قرار داشته و دارای 8 شعبه بازپرسی و 7 شعبه دادیاری است. ضابطین انتظامی و نظامی این دادگاه کلانتری‌های 101،122،123،163،164 و آگاهی شمیرانات هستند. در این دادسرا شعب دادگاه‌های عمومی و جزایی برای سریع‌تر شدن روند رسیدگی و جلوگیری از اطاله دادرسی پرونده‌ها مستقرشده‌اند.

از اقدامات دادسرای شمیران می‌توان به نظارت و بازرسی مستمر هفتگی از کلانتری‌های منطقه، تأسیس دفتر حفاظت اجتماعی برای برقراری ارتباط با مراجعه‌کنندگان، تأسیس واحد ارشاد قضائی و موارد دیگر اشاره کرد. پرونده جعل اسناد و اختلاس از شرکت کشت و صنعت هفت‌تپه، پرونده‌های باندهای سرقت و کلاه‌برداری، پرونده‌های جعل اسناد رسمی و احکام قضایی از پرونده‌های مهمی هستند که در این دادسرا تابه‌حال رسیدگی شده و با کمک بهترین وکلا پیچ شمیران به نتیجه رسیده‌اند.

جالب است بدانید که در این دادسرا هنوز پرونده‌هایی مربوط به سال‌های 70 و 80 وجود دارند و به دلایل مختلف رسیدگی نشده‌اند و جزو پرونده‌های راکد هستند. این نکته و پرونده‌هایی که در این دادسرا بررسی می‌شوند، نشان می‌دهد که بسیاری از پرونده‌ها بدون حضور وکلا ممکن است هیچگاه به نتیجه نرسند و نصفه رها شوند.

جمع‌بندی

بهترین وکلای پیچ شمیران تابه‌حال به پرونده‌های سخت و پیچیده‌ای مانند پرونده‌های جعل اسناد و حواله‌های شرکت کشت و صنعت هفت‌تپه و پرونده 550 مورد از سرقت‌های زنجیره‌ای تهران توسط باند سعید پیروز رسیدگی کرده و خود را اثبات کرده‌اند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای پیچ شمیران

لیست بهترین وکلای پیچ شمیران تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.