×

لیست بهترین وکلای مولوی تهران

لیست-بهترین-وکلای-مولوی-تهران

شناسه : 202

مقدمه

مقدمه

در این مقاله درباره بهترین وکلای مولوی صحبت خواهیم کرد. محله مولوی تهران یکی از قدیمی‌ترین محله‌های منطقه دوازده تهران است که قدمت آن به زمان قاجار و ناصرالدین‌شاه برمی‌گردد. مهم‌ترین خیابان این محله، خیابان مولوی است که تقریباً همه ساکنان تهران و اطراف حداقل یک‌بار به مجتمع‌های تجاری این خیابان برای خرید مراجعه کرده‌اند.

این محله در درون طرح ترافیک زوج و فرد قرار داشته و از اطراف به خیابان‌های شوش، خیام، ری و مولوی متصل می‌شود و چون در نزدیکی بازار تهران و خیابان مولوی بوده، اغلب بافت آن مغازه‌های تجاری و انبار آن‌ها است. برای دسترسی به این محله می‌توان از ایستگاه مترو مولوی، تاکسی یا خط اتوبوس‌رانی استفاده کرد. این محله باوجود داشتن مردمانی خوب و خونگرم، اما یکی از پر چرم و جنایت‌ترین محله‌های تهران است و بسیار ممکن است که مسائلی پیش بیاید که بدون دخالت مجریان قانون حل نشوند.

بهترین وکلای مولوی و جرائم محله مولوی

محله مولوی یکی از محله‌های جنوب شهر تهران به‌حساب می‌آید که ازنظر امکانات و برخورداری توجه و نظارت مسئولین، جزو محله‌های کم برخوردار تهران محسوب می‌شود. مولوی ازنظر جرم خیزی و داشتن پرونده‌های کیفری در موضوعات سرقت، اعتیاد و قاچاق کالا و مواد مخدر رتبه‌های اول را در شهر تهران دارد. یکی از مراجع قانونی که وظیفه رسیدگی به جرم و جنایت در این منطقه را بر عهده دارد، مانند همیشه کلانتری این محله است.

کلانتری 116 مولوی که در خیابان مولوی، خیابان صاحب‌جمع، خیابان مشهدی حسن واقع ‌شده است، تاکنون بیش از 937 عملیات در رابطه با کشف اموال مسروقه، قاچاق سلاح سرد و گرم و دستگیری سارقان و مال‌خران انجام داده است. با توجه به آنچه درباره محله مولوی گفته شد، حضور بهترین وکلا مولوی می‌تواند قوت قلبی برای کاسبان و ساکنان این محله و شهر تهران باشد، چراکه حضور یک حقوق‌دان در کنار مجریان قانون می‌تواند بسیار به حل شدن پرونده‌های این محله در مراجع قانونی کمک کند.

کلام پایانی

محله مولوی تهران یکی از محله‌های بسیار قدیمی تهران و با بافت قدیمی است که خاطره زندگی در سال‌های گذشته را برای بسیاری از افراد یادآور می‌شود اما از سوی دیگر، این محله یکی از محله‌های جرم خیز تهران نیز محسوب می‌شود. بهترین وکلای مولوی در وکالت آنلاین آماده کمک و ارائه مشاوره به مواردی هستند که در این محله ممکن است اتفاق بی‌افتد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای مولوی

لیست بهترین وکلای مولوی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.