×

لیست بهترین وکلای صفا تهران

لیست-بهترین-وکلای-صفا-تهران

شناسه : 235

مقدمه

مقدمه

یکی از محله‌های شرقی تهران که در نزدیکی بزرگراه امام علی(ع) قرار دارد، محله صفا است. محله‌های زاهد گیلانی، دروازه شمیران، شهید اسدی و ایران در همسایگی آن قرار داشته و به‌بیان دقیق‌تر، محله صفا از اطراف به خیابان‌های ثارالله، پیروزی و 17 شهریور منتهی می‌شود. محله صفا تهران جزو محله‌هایی است که ازنظر مذهبی و تاریخی یکی از محله‌های غنی بوده و دو موزه و چندین حسینیه و مسجد در آن قرار دارد. یکی از مشکلاتی که در چند سال اخیر باوجود تغییرات زیادی فرهنگی و مالی در کشور شدت بیشتری پیداکرده است و تا حدودی به یک بحران تبدیل‌شده است، مشکلات خانوادگی هستند. بهترین وکلای صفا در موضوعات دعاوی خانوادگی برای حل مسائل و اختلافات خانوادگی در کنار ساکنان این محله هستند.

بهترین وکلای صفا در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی

دعاوی خانوادگی در چند سال گذشته بیشترین آمار در بین دعاوی را داشته‌اند و به همین دلیل قوانین زیادی برای رسیدگی عادلانه به پرونده‌های خانوادگی تصویب‌شده‌اند. موضوعات دعاوی خانوادگی شامل شروط ضمن نکاح دائم، نکاح دائم و موقت، صدور اجازه نکاح، نامزدی و خسارت‌های ناشی از بهم زدن نامزدی، ازدواج مجدد، مهریه، جهیزیه، نفقه، نشوز و تمکین، طلاق، حضانت و ملاقات فرزند، نسب، نفقه اقراب، سرپرستی اطفال بی‌سرپرست، اهدای جنین، تغییر جنسیت و مواد دیگری می‌شود.

برای هرکدام از این موضوعات قوانین حمایتی تصویب‌شده است و پرونده‌ها در دادگاه خانواده رسیدگی می‌شوند. تصویب قوانین زیاد دراین‌باره سبب شده است تا با کوچک‌ترین موردی پرونده از مسیر اصلی خود منحرف‌شده و به نتیجه رسیدن آن بیش‌ازحد طولانی شود. بهترین وکلا صفا در دعاوی خانوادگی کاملاً با قوانین آشنا بوده و بر اساس یک ذهنیت واقعی از موکل خود دفاع می‌کند.

پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی منطقه 13 تهران و محله صفا در مجتمع قضائی شهید باهنر تهران واقع در بزرگراه شهید باقری، تقاطع شهید باقری و عباسپور، نرسیده به فلکه چهارم تهران‌پارس رسیدگی می‌شوند.

جمع‌بندی

برای حل‌وفصل دعاوی خانوادگی به یک وکیل باتجربه و آگاه نیاز است تا حق طرفین پایمال نشده و بهترین رای صادر شود. بهترین وکلای صفا تهران در دعاوی خانوادگی را می‌توانید در وب‌سایت وکالت آنلاین پیدا کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای صفا

لیست بهترین وکلای صفا تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.