×

لیست بهترین وکلای اشراقی تهران

لیست-بهترین-وکلای-اشراقی-تهران

شناسه : 236

مقدمه

مقدمه

محدوده اشراقی در قدیم جزو منطقه قاسم‌آباد بوده است اما با تغییراتی که اعمال شد، جزئی از بافت منطقه 13 محسوب می‌شود. خیابان اشراقی راه اتصالی بین محله‌ی نیروی هوایی و خیابان‌های دماوند، سبلان جنوبی و سبلان است. در اطراف اشراقی ایستگاه‌های اتوبوس، بیمارستان و درمانگاه و امکانات مناسب برای زندگی ساکنین وجود داشته و یکی از محله‌های خوب برای زندگی در منطقه 13 است. اگر ساکن این محدوده یا جای دیگری باشید و نام دعاوی حقوقی به گوشتان خورده باشد یا در جریان یک پرونده حقوقی باشید، حتماً برایتان جای سوال است که دعاوی به چند دسته تقسیم‌بندی شده و به چه دعاوی، دعاوی حقوقی گفته می‌شود. بهترین وکلای اشراقی به سوالات شما در این مورد پاسخ خواهند داد، بنابراین با ما همراه باشید.

دعاوی حقوقی چیست؟

به‌طورکلی دعاوی که در دادگستری‌ها مطرح می‌شوند را می‌توان به دودسته کلی دعاوی حقوقی و کیفری تقسیم‌بندی کرد. هرجایی که جرمی اتفاق بی‌افتد و طبق قانون مجازاتی برای آن تعیین‌شده باشد، پرونده مربوط به دعاوی کیفری است. از سوی دیگر دعاوی حقوقی بسیار گسترده بوده و در یک تعریف ساده می‌توان گفت در هر دعوایی که بین افراد درباره روابط حقوقی آن‌ها اختلاف وجود داشته باشد، دعاوی حقوقی هستند.

این اختلافات می‌توانند در روابط مالی، خانوادگی، معاملاتی و ... بین افراد پیدا شوند، بنابراین می‌بینیم که بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری به هم مربوط بوده و برای رسیدگی به بسیاری از دعاوی حقوقی می‌توانید به‌صورت کیفری شکایت کنید. پرونده‌های مربوط به دعاوی حقوقی در دادگاه‌های عمومی بررسی ‌شده و چند نمونه از دعاوی حقوقی و دادخواست‌های آن عبارت‌اند از:

•    دعاوی تجاری مانند ورشکستگی، عزل مدیر، اختلاف بین شرکا و ...

•    دعاوی خانوادگی مانند دعاوی طلاق، تمکین، مهریه و ...

•    دعاوی مربوط به قراردادها و روابط مالی اشخاص

نحوه ارتباط با بهترین وکلای اشراقی

بهترین وکلای اشراقی به تمام سؤالات حقوقی و قضائی شما پاسخگو بوده و کلیه پرونده‌های مربوط به دعاوی با موضوعات مختلف را قبول کرده و به آن‌ها رسیدگی می‌کنند. برای ارتباط با بهترین وکلا اشراقی وب‌سایت وکالت آنلاین را دنبال کنید تا شماره تماس بهترین وکلا در اختیار شما قرار داده شود.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای اشراقی

لیست بهترین وکلای اشراقی تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.