×

لیست بهترین وکلای دهقان تهران

لیست-بهترین-وکلای-دهقان-تهران

شناسه : 229

مقدمه

مقدمه

محله دهقان تهران از محله‌های منطقه 13 بوده و در شرق تهران قرار دارد. این محله از سمت جنوب به خیابان پیروزی و از سمت شرق به خیابان یکم نیروی هوایی منتهی شده و با محله‌های صد دستگاه و نیروی هوایی همسایه است. محله دهقان ازنظر وقوع جرم و جنایت در آن جزو محله‌هایی است که آمار پایینی دارد اما به‌هرحال علاوه بر جرم و جنایات، مسائل خانوادگی، ملکی، اداری و... نیز هستند که در هر خانه و محله‌ای می‌توانند وجود داشته باشند. در اینجا پای وکلا به میان می‌آید و کمک گرفتن از یک فرد آگاه به قانون و آشنا به مراجع قانونی امری عقلانی به نظر می‌رسد. بهترین وکلای دهقان تهران با تمام مراجع قضایی و قانونی که به پرونده‌های ساکنین محله دهقان رسیدگی می‌کنند، آشنایی داشته و بهترین کمک شما خواهند بود.

چه مراجع قانونی به پرونده‌های محله دهقان رسیدگی می‌کنند؟

وقتی به دفتر یک وکیل مراجعه می‌کنید، وکیل برای تشکیل پرونده و پیگیری کارهای قانونی، باید به مراجع قضایی و قانونی محل زندگی موکل یا جایی که حادثه رخ‌داده است رفته و اقدامات لازم را ازآنجا پیگیری کند. محله دهقان نیز جزو منطقه 13 تهران بوده و تمام مراکزی که به پرونده‌ها و مشکلات منطقه 13 رسیدگی می‌کنند، به مسائل این محدوده نیز رسیدگی خواهند کرد. در ادامه چند نمونه از مجتمع شوراهای حل اختلاف مربوط را معرفی خواهیم کرد:

1.    مجتمع شماره 12 و 13: رسیدگی به جرائم تا 3 ماه حبس و جزای نقدی 30 میلیون ریالی، وراثت، مهروموم، تحریر ترکه، تخلیه اماکن مسکونی، دعاوی مالی تا 50 میلیون ریال، تأمین دلیل، تخلفات رانندگی

2.    مجتمع شماره 23: صلاحیت‌های دادگاه خانواده در امور مالی زوجین

3.    مجتمع 27: رسیدگی به پرونده‌های اصناف

4.    مجتمع 28: رسیدگی به امور بازرگانان

5.    مجتمع 29: رسیدگی به تخلفات پزشکی

چگونه به بهترین وکلای دهقان ارتباط داشته باشیم؟

وب‌سایت وکالت آنلاین برای راحتی شما بهترین وکلای دهقان را شناسایی کرده و ارتباط آن‌ها با شمارا برایتان امکان‌پذیر کرده است. فقط کافی است که با توجه به مشکل خود، وکیل مربوط به آن موضوع را انتخاب کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای دهقان

لیست بهترین وکلای دهقان تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.