لیست بهترین وکلای نیروی هوایی تهران

لیست-بهترین-وکلای-نیروی-هوایی-تهران

مقدمه

بهترین وکلای نیروی هوایی، موضوع بحث ما است. محله نیروی هوایی یا سی متری نیروی هوایی تهران یکی از قدیمی‌ترین محلات شهر تهران و منطقه 13 است. نام‌گذاری این محله به دلیل وجود پادگان نیروی هوایی در آنجا بوده و اغلب ساکنان را نیز افراد نظامی و درجه‌داران ارتش تشکیل داده‌اند.

محله نیرو هوایی جزو محله‌های شلوغ شهر تهران بوده و بیشتر مراکز اداری و تجاری این محدوده در دو خیابان پنجم و ششم قرار داشته و بسیار معروف نیز هستند. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان‌های دهقان، اول، پنجم، ششم، 30 متری نیروی هوایی اشاره کرد.

محله نیرو هوایی به دلیل وجود پادگان نظامی و تعداد زیادی سرباز و درجه‌دار جزو محله‌های امن تهران به‌حساب می‌آید اما بااین‌حال اختلافات و مشکلات قانونی هیچ‌گاه خبر نمی‌کنند و ممکن است برای ساکنین این محله نیز پیش بیایند. بهترین راه برای حل‌وفصل مشکلات قانونی برای ساکنان محله کمک گرفتن از بهترین وکلای نیروی هوایی است. در ادامه بیشتر درباره این موضوع توضیح خواهیم داد.

بهترین وکلای نیروی هوایی در دادسرای ناحیه 8 تهران

دادسرای ناحیه 8 تهران واقع در بزرگراه رسالت غرب به شرق، بعد از خیابان استاد حسن بنا، خیابان اثنی عشری، تقاطع خیابان شهید موسوی به شکایات و دعاوی کیفری کل محلات مناطق 13 و 8 شهر تهران رسیدگی می‌کند. ضابطین دادسرا کلانتری‌های 127،128،147،190 و 210 و آگاهی شمال شرق تهران بوده و پرونده‌های کیفری را به این دادسرا ارجاع می‌دهند.

در دادسرای ناحیه 8 به جرائم کودک‌آزاری، سرقت، جرائم سیاسی، پیگیری امور مرتبط با محکومان ایرانی در خارج از کشور، پرونده اتباع خارجی، حفظ و اداره سهم‌الارث جنین فاقد ولی یا وصی، قاچاق دارو، بهداشت دام و طیور، اسیدپاشی، آدم‌ربایی، مفقودی اشخاص، قتل و بسیاری از جرائم دیگر رسیدگی می‌شود. بهترین وکلا مناطق 13 و 8 تهران افرادی هستند که در این دادسرا به دنبال حل‌وفصل پرونده‌های موکلان خود بوده و برای این کار تمام راه‌های قانونی را امتحان می‌کنند.

کلام آخر

حتی در امن‌ترین محله‌های تهران مانند محله نیرو هوایی نیز ممکن است جرم و جنایت رخ دهد و یا برای مشاوره نیاز به افرادی باشد که به قانون اشراف کافی دارند. بهترین راه برای حل مشکلات قانونی برای ساکنان محله نیروی هوایی تهران کمک گرفتن از بهترین وکلای نیروی هوایی است.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای نیروی هوایی

شناسه : 224
لیست بهترین وکلای نیروی هوایی تهران صفحه 1، تعداد 15 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.