×

لیست بهترین وکلای حافظیه تهران

لیست-بهترین-وکلای-حافظیه-تهران

شناسه : 225

مقدمه

مقدمه

بهترین وکلای حافظیه، بحث مقاله ما است. منطقه 13 شهرداری تهران را بیشتر به محله‌های مختلف آن مانند محله حافظیه می‌شناسند. محله حافظیه با جمعیتی در حدود 35313 در شرق تهران قرار داشته و در خارج از طرح ترافیک زوج و فرد است. از محله‌های مجاور آن می‌توان به محله‌های کوی زینبیه، نیرو هوایی، پیروزی، پرستار، آشتیانی، شورا و اشاره کرد.

برای آشنایی بیشتر با محدوده دقیق این محله باید بگوییم که محله حافظیه از شمال با خیابان‌های شمس، شهید مستوفی، مسیل منوچهری، از عرب با خیابان‌های محسنی و احمدزاده، از جنوب با خیابان‌های پیروزی، سی متری نیرو هوایی و بزرگراه‌های بسیج و یاسینی و درنهایت از شرق با خیابان خاقانی محدودشده است. میدان‌های مهم حافظیه سبز، کلاهدوز و لوزی بوده و با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی مانند اتوبوس و تاکسی می‌توان به این محله رفت‌وآمد کرد.

اگر ساکن این محله و محله‌های اطراف آن هستید و به دنبال یک وکیل خوب برای مشاوره و پیگیری پرونده‌های ملکی، خانوادگی، کیفری، مهاجرتی و ... هستید، بهترین وکلای حافظیه در وکالت آنلاین برای ارائه مشاوره و کمک به شما جمع شده‌اند.

ساکنان محله حافظیه تهران در صورت وقوع جرم و سرقت برای شکایت و پیگیری به کجا مراجعه کنند؟

زمانی که در اطرافمان یک جرم اتفاق می‌افتد، همیشه از بچگی به ما یاد داده‌اند که به پلیس 110 زنگ‌زده و کمک بخواهیم. این مورد یک اصل قانونی و درست‌ترین اقدام ممکن در آن لحظه است. کلانتری به‌عنوان اولین نهاد قانونی و ضابط قوه قضایی فعالیت کرده و زمانی که اتفاقی رخ می‌دهد اولین و بهترین کار ممکن که وکلا نیز انجام می‌دهند، تماس یا مراجعه با نزدیک‌ترین کلانتری منطقه بوده تا ماجرا با شرح جزئیات کامل برای آنان بیان شود. سپس شکایت انجام‌شده و برای پیگیری به دادسراها و دادگستری فرستاده می‌شود و در آنجا مطابق با اقدام قانونی موردنیاز، دستورات بیشتر به کلانتری ابلاغ می‌شود.

جمع‌بندی

اولین مکان قانونی که برای پیگیری مشکلات مردم وجود دارد کلانتری‌ها هستند. درزمانی که متوجه وقوع جرم شده‌اید یا پس‌ازآن، بهتر است سریعاً به کلانتری مراجعه کنید. بهترین وکلای حافظیه نیز در این زمان‌ها به همراه موکل خود به کلانتری‌های نزدیک محله حافظیه مانند کلانتری 128 تهران‌نو یا کلانتری 210 ترمینال شرق مراجعه می‌کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای حافظیه

لیست بهترین وکلای حافظیه تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.