×

لیست بهترین وکلای شکوفه تهران

لیست-بهترین-وکلای-شکوفه-تهران

شناسه : 234

مقدمه

مقدمه

در جنوب شرق تهران به محله شکوفه برمی‌خوریم که از دو قسمت شمالی و جنوبی تشکیل‌شده است. این محله در منطقه 14 تهران واقع‌شده و از جهات مختلف به خیابان‌های مجاهدین، آریایی پور، شکوفه، پیروزی، کیامنش، دژکام، امیرکبیر و 17 شهریور محدود می‌شود. محله‌های اطراف آن نیز دروازه شمیران، صفا، ایران، مینا، آبشار، جابری و دلگشا بوده و به‌طورکلی به دلیل دسترسی خوب به امکانات، وجود وسایل نقلیه عمومی و قیمت مناسب مسکن در این محدوده، شکوفه به یکی از پرجمعیت‌ترین محله‌های منطقه 14 تبدیل‌شده است. هرچه محله‌ای پرجمعیت‌تر و شلوغ‌تر باشد، امکان بروز اختلافات در آن بیشتر بوده و پرونده‌های بیشتری به شوراهای حل اختلاف و دادسراها فرستاده می‌شود. بهترین وکلای شکوفه می‌توانند با میانجی‌گری در بسیاری از اختلافات و دعواها، از بسیاری از دوندگی‌ها در شوراهای حل اختلاف جلوگیری کنند یا با جمع‌آوری مدارک و شواهد، پرونده را سریع‌تر به نتیجه برسانند.

نقش بهترین وکلای شکوفه در پرونده‌های شورای حل اختلاف ناحیه 14

مجتمع شورای حل اختلاف ناحیه 14 تهران در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، انتهای خیابان کرمان، رو به روی شهرداری ناحیه 1 منطقه 14 تهران قرار داشته و از ساعت 8 الی 14 در ده شعبه 651 الی 660 به پرونده‌های دعوای محله شکوفه رسیدگی می‌کند. بهترین وکلا در شکوفه تهران به دعاوی تعدیل اجاره‌بها، دعاوی اموال منقول تا 200 میلیون ریال، جرائم تعزیری با مجازات جریمه نقدی درجه 8، تأمین دلیل و دعاوی خانوادگی مربوط به جهیزیه و پرداخت نفقه تا حدنصاب مقرر رسیدگی می‌کنند.

در بسیاری از این دعاوی، وکلا با استفاده از علم روانشناسی و صحبت کردن با هر دو طرف پرونده، می‌توانند صلح و سازش را برقرار کنند تا پرونده سریع‌تر بسته شود و در غیر این صورت تلاش می‌کنند تا مطابق با قانون از موکل خود به بهترین شکل دفاع کنند.

کلام آخر

یک وکیل خوب باید به‌طور منظم در جلسات دادرسی حضورداشته باشد و با طرح دعوی کامل و بی‌نقص، دفاع خوبی از موکل خود انجام دهد. بهترین وکلای شکوفه جزو بهترین وکلای کل شهر تهران بوده و تلاش می‌کنند تا از بهترین و ساده‌ترین راه ممکن مشکلات و دعاوی شما را حل کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شکوفه

لیست بهترین وکلای شکوفه تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.