×

لیست بهترین وکلای شاهین تهران

لیست-بهترین-وکلای-شاهین-تهران

شناسه : 255

مقدمه

مقدمه

محله شاهین در محدوده شمال غربی پایتخت قرار داشته و جزو محله‌های منطقه 5 تهران محسوب می‌شود. این محله با محله‌های جنت‌آباد شمالی، جنت‌آباد جنوبی، باغ فیض، شهرک المهدی، پونک شمالی و پونک جنوبی همسایه است. محله شاهین در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد تهران قرار نداشته و می‌توانید بوستان‌ها و مراکز خرید متعددی را در این قسمت از تهران پیدا کنید. قیمت خرید و اجاره خانه در این محله باوجود امکانات و دسترسی به ادارات و ارگان‌های دولتی مناسب بوده و جزو گزینه‌های محبوب افرادی است که بودجه مناسبی برای خرید یا اجاره خانه در تهران دارند. برای رفاه حال ساکنان این محله و دسترسی راحت آن‌ها به افراد دانای قانون، تعدادی دفتر وکالت در محله شاهین وجود دارد که ما بهترین وکلای شاهین را به شما معرفی خواهیم کرد.

معرفی پایگاه دوم آگاهی و کلانتری 138 تهران

پایگاه دوم آگاهی و کلانتری 138 تهران در محله شاهین و نزدیک به جنت‌آباد شمالی قرار دارد. آدرس دقیق این مکان محله شاهین، خیابان شاهین شمالی، خیابان نیلوفر است. در اطراف این کلانتری می‌توانید مجتمع قضایی قدس در جنت‌آباد شمالی را ببینید. این کلانتری تاکنون مجرمان زیادی را در محدوده غربی تهران دستگیر کرده و تحویل قانون داده است.

ازجمله پرونده‌های بررسی‌شده در این آگاهی که متهمان آن شناسایی و دستگیرشده‌اند می‌توان به دستگیری ضارب شهروندان غرب تهران، کلاهبردار خرید خودرو، سارقان چاقوکش و قاتلان اشاره کرد. جرائمی که در تهران تمام‌شدنی نیستند اما به همت پایگاه دوم آگاهی و کلانتری 138 تهران در محدوده شاهین بسیار کمتر شده و در صورت وقوع، به‌سرعت رسیدگی می‌شوند.

ارتباط با بهترین وکلای شاهین

شما در امور ملکی، کیفری، حقوقی، قضائی، خانوادگی و تمام امور مربوط به قانون که نیاز به مشورت دارند می‌توانید از وکیل کمک بگیرید. کمک گرفتن و مشاوره با وکیل در ابتدای هر اقدام قانونی می‌تواند از بسیاری از پرونده‌های انباشته‌شده در مجتمع‌های شورای حل اختلاف، دادسراها، دادگستری‌ها و حتی کلانتری‌ها جلوگیری کند. بهترین وکلای شاهین به همراه راه‌های ارتباطی را می‌توانید در وب‌سایت وکالت آنلاین پیدا کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شاهین

لیست بهترین وکلای شاهین تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.