×

لیست بهترین وکلای بروجردی تهران

لیست-بهترین-وکلای-بروجردی-تهران

شناسه : 259

مقدمه

مقدمه

بروجردی محله‌ای است که در محدوده جنوب شرقی تهران واقع ‌شده و از اطراف با محله‌های کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی، مشیریه و اتابک همسایه است. این محله از اطراف با بزرگراه‌های بعثت، آزادگان، بسیج و امام علی محدودشده است. بروجردی شهرکی در منطقه 15 است که در 5 فاز ساخته‌شده و اغلب خانه‌های آن هنوز پس از سال‌ها گذشت از ساخت، هنوز سند ندارند. این شهرک از گذشته با مشکلات مختلفی درگیر بوده است و مراجعه مردم برای حل مشکلات خود به وکلای سایر محله‌های تهران باعث شد تا تعدادی وکیل تصمیم بگیرند این محله را برای دفتر وکالت خود انتخاب کنند. در ادامه ما بهترین وکلای بروجردی را در کنار یکدیگر جمع کرده‌ایم تا در هنگام وکیل خوب در این محدوده با سردرگمی مواجه نشوید.

بهترین وکلای بروجردی در دعاوی کیفری

هر زمان که جرمی صورت گرفته شود و شاکی به مراجع قضایی مراجعه کرده و خواستار رسیدگی به آن شود و برای آن جرم در قانون کشور مجازاتی تعریف‌شده باشد، به آن دعوی، دعوی کیفری گفته می‌شود. این نوع دعاوی از زیرمجموعه‌های حقوق جزا بوده و شامل جرم، مجازات آن و قوانین جزایی می‌شود. استفاده از یک وکیل مجرب در دعاوی کیفر ضروری بوده و در سرنوشت دعوا بسیار تأثیرگذار است.

در حقیقت یک وکیل خبره می‌داند که نحوه عملکرد در زمان طرح دعوی، طرح شکایت و نحوه تنظیم اوراقی مانند اظهارنامه، لایحه دفاعیه، شکوائیه، دادخواست و ...چگونه بوده و مانع از هدر رفتن هزینه و زمان دادرسی می‌شود. ازجمله دعاوی کیفری رایج؛ سرقت، تجاوز به عنف، کلاهبرداری، فروش مال غیر، خیانت‌درامانت، ضرب‌وجرح و ... هستند که سرقت و ایجاد مزاحمت در تهران بیشتر دیده می‌شود.

برای مثال یکی از موارد جرائم کیفری که در محله بروجردی اتفاق افتاده است، آتش‌سوزی عمدی برخی از خودروهای شهروندان به‌وسیله فردی شرور بوده است که با پیگیری پلیس دستگیر شد.

کلام پایانی

پرونده‌های کیفری قسمت عمده‌ای از پرونده‌های موجود را تشکیل می‌دهند که اگر در حل آن‌ها از وکلای مجرب کمک گرفته نشود، می‌توانند باعث خسارات جبران‌ناپذیر مادی و معنوی شوند. بهترین وکلای بروجردی در دعاوی کیفری در این موارد می‌توانند انتخاب خوبی برای ساکنین این محدوده باشند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای بروجردی

لیست بهترین وکلای بروجردی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.