×

لیست بهترین وکلای سر آسیب دولاب تهران

لیست-بهترین-وکلای-سر-آسیب-دولاب-تهران

شناسه : 262

مقدمه

مقدمه

محله سرآسیاب دولاب یکی از محله‌های قدیمی جنوب شرقی تهران بوده و قدمتی 800 ساله دارد. این محله در منطقه 14 بوده و از اطراف با محله‌های دلگشا، شیوا و مینا مجاورت دارد. در اطراف سرآسیاب بزرگراه امام علی، خیابان‌های زینتی افخم، کندی، واضحی فرد، اکبرآبادی، تاجیک شکوری، کرمان، زهره و بلوار پاسدار گمنام قرار دارند. این محله در طرح ترافیک زوج و فرد بوده و برای رفت. آمد بهتر است از وسایل نقلیه عمومی استفاده شود. ازجمله دعاوی رایجی که در این محله وجود دارد و شاهد افزایش آن به‌صورت سالانه در کل کشور هستیم، دعاوی خانوادگی و مسئله طلاق است. دعاوی طلاق انواع مختلفی داشته و در اغلب خانواده‌ها تا زمانی که مشکلات تا جایی بزرگ و حاد نشوند که دیگر با مشاوره و صحبت حل نشوند، طلاق پیش کشیده نمی‌شود. درهرصورت روند طلاق بسیار پردست‌انداز بوده و طولانی بوده و کمک گرفتن از بهترین وکلای سرآسیاب دولاب در دعاوی خانوادگی طلاق می‌تواند به هموارتر شدن این مسیر کمک کند.

بهترین وکلای سرآسیاب دولاب و معرفی انواع دعاوی خانوادگی (طلاق)

دعاوی خانوادگی بسیار گسترده بوده و موضوع طلاق را می‌توان مهم‌ترین آن دانست که پرونده‌های زیادی در دادگاه‌های خانواده با این عنوان در دست بررسی هستند. گاهی اوقات عدم شناخت کافی طرفین از هم و یا به وجود آمدن مشکلات باعث می‌شود تا دو طرف یا یکی از طرفین تصمیم به پایان زندگی مشترک بدهد. درخواست طلاق یا از طرف زن و یا از طرف مرد مطرح می‌شود که درباره هردو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد:

درخواست طلاق از طرف مرد: طبق قانون مرد این حق را دارد تا هر وقت که بخواهد همسر خود را طلاق دهد و حتی مخالفت زن نیز نمی‌تواند مانع این کار شود. در این نوع طلاق در مدت‌زمان کمتر از 6 ماه کلیه مراحل طی شده و طلاق انجام می‌شود.

درخواست طلاق از طرف زن: زن در سه صورت می‌تواند از همسر خود درخواست طلاق کند: شرط وکالت در طلاق که حق طلاق توسط مرد به زن داده‌شده باشد، ادامه زندگی با مرد برای زن خطرات جانی و آخرین مورد رعایت نکردن شروط دوازده‌گانه شروط در عقد نکاح.

جمع‌بندی

هم زن و هم مرد می‌توانند درصورتی‌که دیگر امکان ادامه زندگی مشترک را نداشته باشند، درخواست طلاق بدهند اما این روند زمان‌بر بوده و اگر از طرف خانم مطرح شود، مشکلات زیادی را همراه خود دارد تا دادگاه راضی به صدور رای طلاق شود. بهترین وکلای سرآسیاب دولاب در دعاوی طلاق می‌توانند وکالت شما را در این‌گونه پرونده‌ها قبول کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای سرآسیاب دولاب

لیست بهترین وکلای سر آسیب دولاب تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.