×

لیست بهترین وکلای شیوا تهران

لیست-بهترین-وکلای-شیوا-تهران

شناسه : 260

مقدمه

مقدمه

بهترین وکلای شیوا، موضوع بحث ما است. یکی از محله‌های قدیمی شهر تهران محله شیوا بوده که از اطراف با محله‌های سرآسیاب، نبی اکرم و دولاب همسایه است. این محله در منطقه 14 قرار داشته و برایی آشنایی دقیق‌تر با این محدوده باید بگوییم که به محدوده بین خیابان‌های شاه‌آبادی، پور عبدی، مهدیه، رضایی تاجری، بابایی، لرستان، جعفری، تاج زاد، شهرابی فراهانی، کندی، زینتی افخم، کرمان و میدان تفحص، محله شیوا گفته می‌شود.

اغلب خانه‌های این محله بسیار قدیمی بوده و کوچه‌های باریک به همراه ایمنی کم ساختمان‌ها باعث شده است تا زنگ خطری در این محله پدید آید و شهرداری و اهالی محله به فکر مقاوم‌سازی، نوسازی، بازسازی یا حتی تخریب خانه‌های قدیمی و ساختن ساختمان‌های جدید و مقاوم بیفتند.

ازآنجاکه تخریب و ساخت خانه نیاز به هزینه‌های زیاد، تجربه و اطلاعات کافی در این زمینه و آشنایی با مراحل اداری دارد، بسیاری از افراد روی به طرح‌های مشارکت در ساخت می‌آورند که در ظاهر بسیار خوب هستند، اما ممکن است که همه‌چیز به‌خوبی پیش نرفته و با مشکلاتی مواجه شوید. اگر قصد دارید که خانه‌تان را به‌صورت مشارکت در ساخت، نو کنید، بهتر است اول از بهترین وکلای شیوا مشورت بگیرید و با آگاهی از تمام جوانب، اقدام به این کارنمایید.

بهترین وکلای شیوا در دعاوی ملکی مشارکت در ساخت

قراردادهای مشارکت در ساخت نوعی قراردادهای ساختمانی هستند که اغلب بین مالک زمین یا خانه قدیمی و یک سازنده یا همان شریک متعهد به ساخت بسته می‌شوند. در این قراردادها میزان سهم آورده هر فرد و سهم نهایی پس از ساخت‌وساز مشخص‌شده و پس از تفکیک، به نام هرکدام ثبت می‌شود. این قراردادها جدید بوده و هنوز ابهامات زیادی درباره نحوه اثبات دعوای آن‌ها وجود دارد. این قراردادها معمولاً به‌صورت دستی بین دو طرف بسته‌شده و گاهی دعاوی که در آن‌ها پیش می‌آید به علت اختلافات بین دو طرف، توقف عملیات ساخت، مطالبه چک های تضمینی که طرفین در حین امضا قرارداد به یکدیگر داده‌اند، مطالبات کارگران، هزینه‌های خرید مصالح و موارد دیگر است.

جمع‌بندی

دعاوی ملکی مشارکت در ساخت‌وساز شامل اختلافات بین سازنده و صاحب‌ملک شده و دو طرف می‌توانند علیه یکدیگر شکایت کنند. برای جلوگیری و حل‌وفصل این دعاوی بهتر است هنگام تنظیم قرارداد یا پیش آمدن اختلاف از بهترین وکلای شیوا کمک گرفته شود.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شیوا

لیست بهترین وکلای شیوا تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.